reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszyły testy kanału Pobieda

dodano: 2019-03-07 18:05 | aktualizacja: 2019-03-07 19:31
autor: RO | źródło: obob.tv/tele-satinfo.ru

Pobieda Testy rozpoczął nowy kanał ogłoszony na wystawie CSTB Telecom & Media 2019 przez rosyjskiego nadawcę publicznego Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet. Kanał Pobieda prowadzi nieszyfrowane testy techniczne na satelicie ABS-2A (74,9°E) w ramach multipleksu Satellite Television. Na razie jest to plansza informacyjna.

Pobieda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszy projekt Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet ma emitować tematyczne filmy dokumentalne i fabularne, a także kronikę dokumentalną „Nieśmiertelny pułk” oraz rekonstrukcje prawdziwych zdarzeń (np. tych, które odbywały się dzień po dniu w kwaterze głównego dowództwa).

Jak zaznacza twórca, w ciągu ostatnich lat powstało wiele treści dotyczących wydarzeń wojennych, które trudno zmieścić w oddzielnym kanale całodobowym. Wiele materiałów dawno nie było wyświetlanych. Ponadto dokumenty i filmy wideo, które latami leżały na półkach, stały się ogólnodostępne. Tak więc w przededniu znaczącej daty, kiedy liczne wydarzenia zaczęły umykać, nadszedł czas, aby przypomnieć szczegóły i spojrzeć na fakty przez pryzmat czasu. Dzień Zwycięstwa w Rosji jest obchodzony 9 maja.

Oficjalny termin rozpoczęcia regularnej emisji przez Pobieda nie jest konkretnie podany, ale ma to nastąpić wiosną tego roku. Czy będzie to 9 maja – okaże się wkrótce.

Dystrybucja obejmie sieci kablowe i platformy satelitarne w Rosji. Znane są parametry emisji, z których będą korzystać operatorzy sieci kablowych.

Parametry techniczne:
ABS-2A (74,9°E)
tp. 18 (11,045 GHz, pol. H, SR: 35007, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)
Kodowanie: brak (FTA)

strona internetowa pobeda.tv

Źródło: obob.tv

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

DJI Osmo Action - przedsprzedaż

1 699 zł Więcej...
reklama