reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

wPolsce.pl w jakości 4K w Orange TV

dodano: 2019-03-08 10:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wpolityce.pl/satkurier.pl

wPolsce.pl 4K Od 5 marca br. kanał telewizyjny wPolsce.pl jest dostępny w ofercie IPTV Orange na pozycji 32. w jakości 4K. To już trzeci kanał w ultrawysokiej rozdzielczości dostępny w Orange TV, obok Eleven Sports 1 4K i Festival 4K.

wPolsce.pl Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dekodery 4K ma już ponad 183 tys. klientów Orange Polska. Operator oferuje urządzenie Samsung ICU 100, które umożliwia oglądanie w UHD nie tylko trzech wyżej wymienionych kanałów, ale także treści VOD w ramach Netflixa i własnej oferty VOD operatora (od 11 marca w 4K kolejny film - „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”).

Dekoder 4K został wprowadzony do Orange w lutym 2017 roku wraz z ofertą łączoną Orange Love. W listopadzie 2017 roku operator dołączył kanał Eleven Sports 1 4K oraz usługę Netflix z treściami 4K.

Orange miało na koniec 2018 roku 943 tys. klientów usług telewizyjnych.

Pozycje kanałów 4K w ofercie IPTV Orange:
32 - wPolsce.pl 4K
44 - Festival 4K
119 - Eleven Sports 1 4K

Program wPolsce.pl to autorskie pasma publicystyczne oraz magazyny prowadzone przez znanych dziennikarzy m.in. Jacka i Michała Karnowskich, Marka Pyzę, Marcina Wikło, Wojciecha Biedronia, Aleksandrę Jakubowską, Dorotę Łosiewicz, Ryszarda Makowskiego i Piotra Barełkowskiego. To kanał nadający 24 godziny na dobę z premierowymi pasmami porannymi, popołudniowymi oraz wieczornymi.

Najpopularniejsze magazyny wPolsce.pl to „Bez spiny” Marcina Fijołka i Wojciecha Biedronia, „Przegląd Tygodnia Braci Karnowskich”, czy nowy program „Między słowami” Doroty Łosiewicz, będący debatą dziennikarską przedstawicieli różnych mediów. Kanał jest adresowany do szerokiego kręgu widzów, choć jego profil jest wyraźnie konserwatywny pod hasłem: Pilnujemy Polski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama