reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jaka cena odbioru 20 kanałów federalnych z satelity?

dodano: 2019-03-10 10:28
autor: RO | źródło: obob.tv

Trikolor TV NTV-Plus W Rosji już dawno została wydana ustawa, która zobowiązuje operatorów satelitarnych do bezpłatnego nadawania 20 federalnych stacji telewizyjnych dla mieszkańców nieobjętych naziemnym sygnałem cyfrowym. W jakiej cenie będą oferowane przez najpopularniejszego operatora w Rosji?

Rosja naziemna telewizja cyfrowa NTC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Użytkownik w Trikolor TV pokrywa koszty zestawu satelitarnego. Aby uzyskać dostęp do oglądania kanałów z pakietu Socialnyj, musi dokonać jednorazowej opłaty 1500 rubli (ok. 85 zł) za podłączenie do usługi. Uwzględniając zakup zestawu satelitarnego (antena, odbiornik, konwerter), to ostateczna cena wyniesie go około 10 tys. rubli (ok. 580 zł).

Jeżeli użytkownik zechce przejść do pakietu podstawowego Edinyj, to będzie musiał wypowiedzieć obowiązującą umowę na pakiet Socialnyj, a następnie wprowadzić opłatę abonamentową. Jednocześnie traci możliwość powrotu do oglądania kanałów bezpłatnych, ponieważ skorzystanie z usługi Socialnyj jest możliwe tylko raz.

Konkurencyjni operatorzy dysponują tańszymi opcjami dla tych, którzy nie mogą odbierać dwóch naziemnych multipleksów cyfrowych. Przykładowo NTV-Plus obiecuje dostęp do 20 kanałów po zakupie odbiornika i zawarciu umowy za 4,5 tys. rubli (ok. 260 zł). Abonent będzie podłączony do pakiety Startowyj bez żadnych niuansów związanych z zawarciem/wypowiedzeniem umowy.

Źródło: obob.tv

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama