reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gametoon HD w ofercie sieci Toya

dodano: 2019-03-11 11:08 | aktualizacja: 2019-03-11 13:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV SA

Gametoon HD Kanał e-sportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, 11 marca dołączył do oferty Toya, jednego z największych operatorów kablowych w kraju. Kanał zasilił pakiety Wygodny i Bogaty i znalazł się na pozycji nr 421.

Gametoon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gametoon HD to kanał e-sportowy kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let's play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Marvel's Spider-Man, Star Wars: Battlefront II, The Sims 4 i FIFA 19.

Przy programach let’s play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto – jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay – youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA i Bungo21 – specjalista od surwiwalu w grach komputerowych.

Na antenie kanału grają ponadto Jakub „Lothar” Szygulski – profesjonalny gracz Fortnite i Mrs Scarlett – ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Tytuł FIFA 19 prezentuje z kolei LisekHD – youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.

Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń e-sportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier.

Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: Gamanoid World, w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz 10UP – program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo.

Dyrektorem programowym Gametoon HD jest Maciej Mikstacki.

W ofercie Toya znajdują się już inne kanały Grupy Kino Polska, takie jak: Zoom TV (pozycja EPG nr 44), Kino TV (80), Kino Polska (110), Stopklatka TV (111) i Kino Polska Muzyka (777) oraz kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (81), FilmBox Family (82), FilmBox Action (83), FilmBox Extra HD (85), FilmBox Arthouse HD (86), DocuBox HD (87) i FightBox HD (466).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...
reklama