reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z kanałami HD: Q Polska, Polsat Games i Gametoon

dodano: 2019-03-11 15:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Od 11 marca br. sieć kablowa Toya wzbogaca ofertę telewizyjną o trzy nowe kanały. Wszystkie nowości: Q Polska (pozycja 203), Polsat Games (420) oraz Gametoon (421) znajdą się w pakiecie Wygodnym.

Toya Q Polska Polsat Games Gametoon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Q Polska debiutuje na polskim rynku - Toya jako pierwszy operator wprowadza ten kanał do oferty telewizyjnej. To unikalny projekt, który wprowadza nową na polskim rynku koncepcję prezentowania w telewizji linearnej najlepszych materiałów wideo z Internetu. Ogromną wartością jest także tworzenie specjalnych, autorskich audycji przez gwiazdy polskiego YouTube’a. Ważnym elementem kanału jest uruchomienie w dniu startu bogatej biblioteki jego najlepszych materiałów archiwalnych, dostępnych w zakładce Free VOD.

Dwa pozostałe kanały propagują prężnie rozwijającą się dziedzinę cyfrowej rozrywki: e-sport. Polsat Games dla celów realizacji tego programu wybudował specjalne 500-metrowe studio, wyposażone w dwadzieścia kamer. W ramówce stacji znajdują się transmisje z turniejów e-sportowych, autorskie audycje gamingowe, poradniki, recenzje i co ciekawe japońskie seriale animowane, które mają w Polsce rzeszę wielbicieli.

Gametoon, którego dystrybutorem jest Kino Polska TV SA, także prezentuje świat e-sportu. Pokazy gier na żywo z profesjonalnym komentarzem, prezentacja nowych gier i reportaże z turniejów z pewnością zainteresują graczy w rożnym wieku.

Warto zauważyć, że wszystkie trzy kanały nadają w jakości HD i będą dostępne od pakietu Wygodnego także w darmowej aplikacji Toya GO.

Po zmianach w ofercie Toya znajduje się 148 kanałów HD, a w aplikacji Toya GO jest ich aż 125. 11 marca nastąpi także zamiana kanału Stingray Brava na Stingray Retro. To konsekwencja wycofania kanału Brava z rynku. Kanał Retro prezentuje największe hity muzyczne z lat 80., 90. i początku XXI wieku bez przerw reklamowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama