reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya z kanałami HD: Q Polska, Polsat Games i Gametoon

dodano: 2019-03-11 15:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya Od 11 marca br. sieć kablowa Toya wzbogaca ofertę telewizyjną o trzy nowe kanały. Wszystkie nowości: Q Polska (pozycja 203), Polsat Games (420) oraz Gametoon (421) znajdą się w pakiecie Wygodnym.

Toya Q Polska Polsat Games Gametoon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Q Polska debiutuje na polskim rynku - Toya jako pierwszy operator wprowadza ten kanał do oferty telewizyjnej. To unikalny projekt, który wprowadza nową na polskim rynku koncepcję prezentowania w telewizji linearnej najlepszych materiałów wideo z Internetu. Ogromną wartością jest także tworzenie specjalnych, autorskich audycji przez gwiazdy polskiego YouTube’a. Ważnym elementem kanału jest uruchomienie w dniu startu bogatej biblioteki jego najlepszych materiałów archiwalnych, dostępnych w zakładce Free VOD.

Dwa pozostałe kanały propagują prężnie rozwijającą się dziedzinę cyfrowej rozrywki: e-sport. Polsat Games dla celów realizacji tego programu wybudował specjalne 500-metrowe studio, wyposażone w dwadzieścia kamer. W ramówce stacji znajdują się transmisje z turniejów e-sportowych, autorskie audycje gamingowe, poradniki, recenzje i co ciekawe japońskie seriale animowane, które mają w Polsce rzeszę wielbicieli.

Gametoon, którego dystrybutorem jest Kino Polska TV SA, także prezentuje świat e-sportu. Pokazy gier na żywo z profesjonalnym komentarzem, prezentacja nowych gier i reportaże z turniejów z pewnością zainteresują graczy w rożnym wieku.

Warto zauważyć, że wszystkie trzy kanały nadają w jakości HD i będą dostępne od pakietu Wygodnego także w darmowej aplikacji Toya GO.

Po zmianach w ofercie Toya znajduje się 148 kanałów HD, a w aplikacji Toya GO jest ich aż 125. 11 marca nastąpi także zamiana kanału Stingray Brava na Stingray Retro. To konsekwencja wycofania kanału Brava z rynku. Kanał Retro prezentuje największe hity muzyczne z lat 80., 90. i początku XXI wieku bez przerw reklamowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...