reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wodorowy Hyundai Nexo podczas Poznań Motor Show

dodano: 2019-03-11 16:45 | aktualizacja: 2019-03-11 17:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: Hyundai

Hyundai NEXO Na Targach Motoryzacyjnych Poznań Motor Show odbędzie się polska premiera zeroemisyjnego Hyundaia Nexo. Samochód jest zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi. Oprócz tego, Hyundai zaprezentuje m.in. całkowicie elektryczne (typu BEV) modele Ioniq i Kona Electric. SUV Kona Electric zostanie udostępniony zwiedzającym do jazd testowych.

Hyundai NEXO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadchodzi czystsza przyszłość Hyundai NEXO nowoczesny SUV zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi, który łączy zaawansowaną technologię z futurystyczną stylistyką i niewiarygodnym zasięgiem. Czyste, aerodynamiczne linie sprawiają, że nowy NEXO wyróżnia się wśród innych pojazdów.

Nadwozie budzi skojarzenia z płynącym strumieniem wody, która jest jedynym produktem spalania. Co więcej, podczas jazdy samochód filtruje i oczyszcza powietrze. Oznacza to, że obniża zanieczyszczenie powietrza drobnymi pyłami. Powietrze przefiltrowane przez bardzo skuteczny filtr powietrza jest w 99,9% wolne od cząstek stałych.
 

Dzięki najlepszej na świecie wydajności ogniw paliwowych i czasowi napełniania wynoszącemu zaledwie 5 minut, Hyundai NEXO zapewnia bezkonkurencyjny zasięg jazdy wynoszący aż 666 kilometrów (WLTP).

Kolejny raz Hyundai przoduje w dziedzinie pojazdów elektrycznych z ogniwami paliwowymi. Hyundai NEXO, nasz drugi produkowany masowo samochód z ogniwami paliwowymi, wyróżnia się największym zasięgiem i najlepszą wydajności dzięki zaawansowanej technologii ogniw paliwowych. Gwarantuje to przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 9,2 sekundy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Zielona motoryzacja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...
reklama