reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-03-19 - 2019-03-20 - 2019-03-21

Sport w polskiej TV 14.03.2019

dodano: 2019-03-13 11:21 | aktualizacja: 2019-03-14 13:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Red Bull Salzburg – SSC Napoli. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

02:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Houston Rockets – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

09:00 Golf: European Tour, Nairobi:
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 Golf: European Tour, Nairobi:
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
PGE Skra Bełchatów  – Zenit St Petersburg
Komentarz: Maciej Świniarski, Paweł Siezieniewski
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Chaumont VB – Sir Colussi Sicoma Perugia
Komentarz: Piotr Domagała, Witold Roman
 
CANAL+ Now

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Chaumont VB – Sir Colussi Sicoma Perugia
Komentarz: Piotr Domagała, Witold Roman
 
Eleven Sports 1

02:00 (cz/pt) Formuła 1: Grand Prix Australii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

10:15 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Soldeu:
Supergigant kobiet

11:30 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Soldeu:
Supergigant mężczyzn

15:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Nicea:
Etap 5

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

13:45 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno - Adriatico:
Etap 2

16:45 Biathlon: Mistrzostwa Świata, Östersund:
Pojedyncza sztafeta mieszana
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
1. runda
 
nSport+

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Chaumont VB – Sir Colussi Sicoma Perugia
Komentarz: Piotr Domagała, Witold Roman
 
Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Red Bull Salzburg – SSC Napoli
Komentarz: Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek 

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Inter Mediolan – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Lepa
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dynamo Kijów – Chelsea FC
Komentarz: Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Arsenal FC – Stade Rennes
Komentarz: Tomasz  Włodarczyk, Jacek Ziober
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK Krasnodar – Valencia CF
Komentarz: Andrzej Janisz, Tomasz Łapiński

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Villarreal CF – Zenit Sankt Petersburg
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Filip Jastrzębsk
 
Polsat Sport Premium 4

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Slavia Praga – Sevillia FC
Komentarz:  Cezary Kowalski, Piotr Koźmiński 
 
Polsat Sport Premium 5

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Dinamo Zagrzeb
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Łapiński
 
Polsat Sport

02:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Ivo Karlović – Dominic Thiem

04:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Philipp Kohlschreiber – Gael Monfils

16:15 Piłka nożna: Puchar Polski:
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Andrzej Niedzielan

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Milos Raonic – Miomir Kecmanović

03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Gaël Monfils – Dominic Thiem
 
Polsat Sport Extra

17:10 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Östersund:
Pojedyncza sztafeta mieszana

20:30 Siatkówka mężczyzn: 1. liga: 
Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września
 
Sportklub

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TSV Hannover-Burgdorf – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Mateusz Juza
 
TVP 1

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

02:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Elina Svitolina – Markéta Vondroušová

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

20:00 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga: 
Comarch Cracovia – Tauron KH GKS Katowice

01:00 (cz/pt) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Venus Williams – Angelique Kerber

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

115 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

580 zł Więcej...
reklama