reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pierwszy klient na rozwiązanie Eutelsat Cirrus

dodano: 2019-03-12 10:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

Eutelsat Cirrus Eutelsat Communications zyskał pierwszego klienta dla swojego niedawno wprowadzonego rozwiązania Eutelsat Cirrus. Jest nim Mondo Globo/MCNC.

Eutelsat Cirrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telearabia Pro, nowa platforma telewizyjna Mondo Globo, zawierająca kanały SD w języku arabskim, jest skierowana w szczególności do europejskiego sektora hotelarskiego. Obejmuje sześć kanałów lifestylowych i rozrywkowych, w tym trzy stacje MBC Group. Platforma, w pełni oparta o Eutelsat Cirrus, jest dostępna z satelitów Eutelsat Hot Bird (13°E) i oferuje transmisję na żywo, numerację kanałów, informacje o programach i zabezpieczenia treści. Oferta ta zostanie udostępniona gościom Edwardian Hotels London, którzy chcą oglądać kanały MENA podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.
 

Jestem bardzo zadowolony, że nasze nowe rozwiązanie telewizyjne znalazło już swój pierwszy dom dzięki Mondo Globo. Wybór Eutelsat Cirrus przez Mondo Globo ilustruje jego zalety jako kompleksowego rozwiązania dla platform typu greenfield, które chcą wprowadzić w pełni zintegrowane rozwiązanie na rynek

- powiedział Gerry O’Sullivan, Executive Vice President, Global TV and Video, Eutelsat.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama