reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rakuten TV chce wprowadzić treści 8K

dodano: 2019-03-14 11:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews

Rakuten TV Dostawca usługi TVOD Rakuten TV ma nadzieję, że do końca 2019 roku dołączy do swojej oferty treści 8K. Ponadto firma podpisała umowy z producentami smart TV i jest już dostępna na 40 rynkach w Europie.

Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rakuten TV ogłosił współpracę z producentami telewizorów Samsung, LG, Philips i Hisense, którzy będą dodawać dedykowany przycisk na swoich pilotach od lata 2019 roku. Ten przycisk umożliwi bezpośredni dostęp do usługi VOD Rakuten TV, która oferuje filmy do wynajęcia lub zakupu. Rakuten TV będzie dzielić przychody z producentami.

Rakuten TV twierdzi, że ma największy katalog treści UHD 4K HDR ze wsparciem najnowszych technologii, takich jak Dolby Vision i Dolby Atmos. Dodatkowo treści z HDR10+ powinny pojawić się na telewizorach Samsung w pierwszej połowie 2019 roku. Ponadto usługodawca chce zaoferować pierwsze filmy 8K jeszcze przed końcem 2019 roku.

Usługa Rakuten TV potroiła swoją dystrybucję w Europie dnia 13 marca, debiutując na około 30 nowych rynkach, w tym krajach skandynawskich i dużych częściach Europy Środkowej i Wschodniej. Usługa jest dostępna również w Polsce, jednak bez polskiej wersji językowej. Ceny zaczynają się od 7,99 zł za pojedynczą pozycję.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 8K


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...