reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-03-19 - 2019-03-20 - 2019-03-21

Sport w polskiej TV 15.03.2019

dodano: 2019-03-14 11:45 | aktualizacja: 2019-03-15 10:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LOTTO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Górnik Zabrze. Transmisje live z ATP World Tour Indian Wells w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

09:00 Golf: European Tour, Nairobi:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 Golf: European Tour, Nairobi:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki

00:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons – Los Angeles Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Sociedad – Levante UD
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała  
 
Eleven Sports 1

02:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: 
1. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

06:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: 
2. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim – 1. FC Union Berlin 
Komentarz: Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – AFC Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim – 1. FC Union Berlin 
Komentarz: Michał Mitrut, Sebastian Chabiniak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – SC Freiburg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych
Komentarz: Tomasz Lach

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych
Komentarz: Tomasz Lach

15:15 Kolarstwo: Wyścig Paryż - Nicea:
Etap 6

17:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

20:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

00:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

03:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig
 
Eurosport 2

09:30 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
Zawody drużynowe

13:45 Kolarstwo: Wyścig Tirreno - Adriatico:
Etap 3

16:45 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1

18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Komentarz: Julian Kowalski, Maciej Terlecki 

20:05 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 1
 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach: 
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par ćwierćfinałowych
Komentarz: Tomasz Włodarczyk
 
Polsat Sport

03:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Gaël Monfils – Dominic Thiem

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz
 
Polsat Sport Extra

17:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Janusz Kudyba

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Karen Chaczanow – Rafael Nadal

23:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig
 
Polsat Sport News

19:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Hubert Hurkacz – Roger Federer

21:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig
 
TVP 1

02:00 (pt/so) Boks: Gala, Filadelfia: 
Gabriel Rosado – Maciej Sulęcki
​​​​​​​Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
 
TVP Sport

01:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Venus Williams – Angelique Kerber

17:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Perła Lublin – SPR Pogoń Szczecin
Komentarz: Tomasz Jasina

19:45 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga: 
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

02:00 (pt/so) Boks: Gala, Filadelfia: 
Gabriel Rosado – Maciej Sulęcki
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 550 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama