Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi w 4K: Hertha BSC – Borussia Dortmund. Transmisje live z ATP World Tour Indian Wells tylko w Polsacie Sport News.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
16:15 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
01:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk CANAL+ Sport 2
13:30 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Włochy – Francja
Komentarz: Robert Małolepszy
16:15 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: La Liga: Athletic Bilbao – Atlético Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński CANAL+ Now
10:00 Golf: European Tour, Nairobi: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Walia – Irlandia
Komentarz: Robert Małolepszy
18:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Anglia – Szkocja
Komentarz: Robert Małolepszy Eleven Sports 1
04:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
07:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
13:30 Piłka nożna: Championship: Leeds United – Sheffield United
Komentarz: Marcin Grzywacz
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
18:20 Piłka nożna: Fa Cup: Swansea City – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: Fa Cup: Wolverhampton Wanderers – Manchester United
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: La Liga: SD Huesca – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
15:00 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A: SPAL 2013 – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
20:30 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski Eleven Sports 3
13:15 Piłka nożna: Fa Cup: Watford FC – Crystal Palace
Komentarz: Julian Kowalski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Tomasz Zieliński, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – Girona FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Mitrut
15:00 Piłka nożna: Serie A: US Sassuolo Calcio – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A: SPAL 2013 – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés - Girona FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
03:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring: Wyścig
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu: 1. przejazd slalomu kobiet
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:15 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Östersund: Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs drużynowy
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
19:45 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata, Silkeborg: Dania – USA Eurosport 2
07:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram: Superpole
10:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram: 1. wyścig
11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Zawody
13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu: 2. przejazd slalomu kobiet
14:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
16:00 Biatlon: Mistrzostwa Świata, Östersund: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
18:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Zenit Sankt Petersburg
20:00 Snooker: Gibraltar Open: 1/2 finału Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach: 3. runda nSport+
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: NMC Górnik Zabrze – Chrobry Głogów
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Bosca S.Bernardo Cuneo – Imoco Volley Conegliano Polsat Sport
12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Polpharma Starogard Gdański – Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
20:00 Sporty walki: FEN 24: Arkadiusz Wrzosek – Patrick Schmid
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night 147: Darren Till – Jorge Masvida Polsat Sport Extra
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Vero Volley Monza – Emma Villas Siena
01:00 (so/nd) Snowboard: Puchar Świata, Quebeck: Big air Polsat Sport Fight
18:30 Sporty walki: FEN 24: Arkadiusz Wrzosek – Patrick Schmid
21:00 Sporty walki: UFC Fight Night 147: Darren Till – Jorge Masvida Polsat Sport News
13:05 Biatlon: Mistrzostwa Świata w Östersund: Sztafeta kobiet
16:20 Biatlon: Mistrzostwa Świata w Östersund: Sztafeta mężczyzn
18:45 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 1/2 finału
21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: 1/2 finału Super Polsat
20:00 Sporty walki: FEN 24: Arkadiusz Wrzosek – Patrick Schmid
Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Bahcesehir Koleji – Türk Telekom
Komentarz: Radosław Spiak
15:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 1KS Ślęza Wrocław – Widzew Łódź
Komentarz: Krzysztof Sendecki
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Anadolu Efes – Arel Üniversitesi Büyükcekmece Basketbol
Komentarz: Radosław Spiak TVP 1
02:00 Boks: Gala, Filadelfia: Gabriel Rosado –Maciej Sulęcki
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
03:00 Boks: Gala, Filadelfia: Katie Taylor – Rose Volante
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
04:00 Boks: Gala, Filadelfia: Tevin Farmer – Jono Carroll
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz TVP Sport
02:00 Boks: Gala, Filadelfia: Gabriel Rosado –Maciej Sulęcki
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
03:00 Boks: Gala, Filadelfia: Katie Taylor – Rose Volante
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
04:00 Boks: Gala, Filadelfia: Tevin Farmer – Jono Carroll
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
05:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells: Belinda Bencic – Angelique Kerber
07:35 Biegi narciarskie: Ski Classics, Birkebeinerrennet: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
09:20 Biegi narciarskie: Ski Classics, Birkebeinerrennet: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
12:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
12:15 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: Losowanie fazy grupowej
Komentarz: Piotr Sobczyński
14:25 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz
21:00 Sporty walki: Gala King of Kings w Wilnie Fraser Weightman – Sergej Maslobojev
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning – Washington Capitals
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.