reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gwiazdy nowego filmu „Całe szczęście” w specjalnych odcinkach „Milionerów”

dodano: 2019-03-15 12:04 | aktualizacja: 2019-03-19 16:07
autor: Jan Borejko | źródło: TVN

Gwiazdy filmy Całe szczęście Milionerzy TVN Joanna Liszowska, Marietta Żukowska, Tomasz Sapryk oraz Rafał Rutkowski staną do walki o wielkie pieniądze! Aktorzy najnowszej komedii romantycznej zagrają w szczytnym celu wspierając Fundację TVN „nie jesteś sam”. Jak poradzą sobie z pytaniami? Czy po raz pierwszy w historii gwiazdy wygrają milion złotych?

Gwiazdy filmy Całe szczęście Milionerzy TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To jest poprawna odpowiedź!” – na te słowa Huberta Urbańskiego z pewnością czeka każdy, kto usiądzie w fotelu naprzeciwko niego. Tak też będzie z gwiazdami, które nie dostaną żadnej taryfy ulgowej! Aktorzy walczą o największe pieniądze żeby odmienić los najbardziej potrzebujących z Fundacji TVN „nie jesteś sam”.
 

- Zawsze z ogromną ekscytacją podchodzę do nagrań, w których udział biorą gwiazdy znane z filmu albo teatru i kibicuję im w tym niełatwym starciu o milion złotych. Emocje są tym większe im większa jest wygrana, ponieważ zgromadzone pieniądze zostaną przekazane podopiecznym Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Niezmiernie się cieszę, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym - mówi Hubert Urbański.

 

Chcesz zobaczyć ekscytujące zmagania gwiazd w drodze do miliona? Oglądaj „Milionerów” 20 i 21 marca o 20:55 na antenie TVN!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama