reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zobaczcie śmiałków, którzy uciekli od cywilizacji, na Nat Geo People

dodano: 2019-03-18 13:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: National Geographic

Nat Geo People „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem" Duże domy, drogie samochody, praca w międzynarodowych korporacjach. To często duże pieniądze, komfortowe życie, ale i potężna dawka stresu. Zobaczcie ludzi, którzy zweryfikowali swoje dotychczasowe życie i postanowili je… porzucić. Dziś żyją skromnie, prosto, otaczając się naturą a nie zdobyczami cywilizacji. Czy są szczęśliwi i znaleźli swoje miejsce na Ziemi? Przekonajcie się sami, co sądzą o swoim dotychczasowym i nowym trybie życia.

Nat Geo People „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem"


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tutaj bogactwem nie są pieniądze czy drogie przedmioty. Jedną z bardziej wartościowych rzeczy może być na przykład sól, dzięki której możliwe jest zabezpieczenie mięsa przed zepsuciem. Choć wydaje się to w dzisiejszych czasach niewiarygodne, kiedy mieszka się z dala od cywilizacji i jej zdobyczy i nie można po prostu iść do sklepu, kupić jedzenia a potem włożyć go do lodówki, wszystko nabiera innej wartości.

Seria „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem” przeniesie nas w świat znany z najdawniejszych przekazów historycznych i uświadomi, z jak wielu zdobyczy cywilizacyjnych na co dzień korzystamy i jak bardzo zmieniają one nasze codzienne życie oraz jak wpływają na najprostsze nawet czynności. Bohaterowie serii „Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem” chcąc żyć jak ludzie pierwotni, muszą zdobyć umiejętności, które pozwolą im przetrwać w dzikim i nieprzyjaznym świecie, gdzie wbrew pozorom nic nie jest takie proste, jak by się mogło wydawać.
 

Boisz się ciemności? W tym świecie nie możesz liczyć na elektryczność. Nie wyobrażasz sobie życia bez ciepłej wody i prysznica? Tu będziesz mógł skorzystać jedynie z deszczówki albo wody z rzeki czy jeziora. W tym świecie trzeba samemu zadbać o wszystko – odpowiednie miejsce do życia – bezpieczne i dające schronienie zarówno przed deszczem i chłodem, jak i dzikimi zwierzętami. To życie, w którym nie ma miejsca na kompromisy i słabość.

Uciec od cywilizacji: poza zasięgiem – premiery w piątki od 5 kwietnia o godz. 21.00 na kanale Nat Geo People


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...