reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hubert Urbański w gronie prowadzących „Dzień Dobry TVN”

dodano: 2019-03-18 13:56 | aktualizacja: 2019-03-18 15:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Hubert Urbański Dzień Dobry TVN Popularny dziennikarz i prezenter dołącza do ekipy programu śniadaniowego TVN. Dla widzów przygotowano bowiem loterię z nagrodami - „Postaw na Dzień Dobry!”, którą poprowadzi Urbański. Każdego dnia na widzów czekać będą m.in. smartfony, telewizory, gotówka, a także 6 samochodów. Loteria zagości na antenie na 6 tygodni, począwszy od 18 marca.

Hubert Urbański Dzień Dobry TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Loteria to dodatkowa atrakcja dla widzów popularnego programu porannego stacji. Będzie realizowana od 18 marca do 28 kwietnia w trakcie trwania „Dzień Dobry TVN” i zagości aż w 40 odcinkach. Udział w niej mogą wziąć wszyscy. Uczestnik będzie mógł wybrać jedno spośród siedmiu tajemniczych pól. Pod każdym kryć będzie się atrakcyjna nagroda. Każdego dnia na rozlosowanie czekają m.in. smartfony, smartwatche, tablety, telewizory i roboty sprzątające marki Samsung, gotówka w wysokości 10.000 złotych a także sześć samochodów marki Fiat 500 Collezione. Na finał zabawy, który nastąpi 28 kwietnia, przygotowano 7 nagród specjalnych.

Hubert Urbański to aktor, dziennikarz i prezenter, który nie boi się nowych wyzwań! Był gospodarzem takich hitów programowych TVN jak „Jestem jaki jestem”, „Dla ciebie wszystko”, „Wyprawa Robinson” czy „Taniec z gwiazdami”. Jako uczestnik wziął udział także w pierwszej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Największą popularność przyniósł mu jednak format „Milionerzy”, z którym jest związany jest od 1999 roku! Od 18 marca jest także prowadzącym wielkiej loterii Dzień Dobry TVN – „Postaw na Dzień Dobry”.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Pilot radiowy RF-Mak

Pilot radiowy do zdalnego sterowania terminalami i odbiornikami cyfrowymi.

149 zł Więcej...
reklama