reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec bezpłatnego okresu próbnego w Netflixie? [akt.]

dodano: 2019-03-19 14:05 | aktualizacja: 2019-03-19 16:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Netflix Z serwisu Netflix usunięto informację o 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym. Co więcej w Centrum pomocy widnieje informacja: „W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać”.

Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netflix już w zeszłym roku testował reakcje użytkowników na skrócenie okresu próbnego. Przy próbie stworzenia nowego konta internauci byli informowani o tygodniowym lub dwutygodniowym okresie próbnym. Mimo to, po zarejestrowaniu przyznawane było 30 darmowych dni. Wówczas biuro prasowe Netflixa informowało:
 

Netflix nieustannie testuje nowe rozwiązania na swojej platformie. W tym przypadku, by lepiej zrozumieć podejście konsumentów do oferty serwisu, sprawdzamy różne opcje dostępności i czasu trwania darmowego okresu próbnego. Nie każdy zobaczy zmiany, ale wszyscy, bez względu na to, czy brali udział w teście, będą mogli skorzystać z bezpłatnego miesiąca.

Teraz Netflix usunął informacje o bezpłatnym okresie próbnym. Czy oznacza to, że całkiem wycofuje się z tego udogodnienia, pozwalającego nowemu użytkownikowi na przetestowanie usługi, zanim zdecyduje się na płatną subskrypcję? Wysłaliśmy z tej sprawie zapytanie do Netflixa i czekamy na odpowiedź. Koniec darmowego okresu bezpłatnego oznaczałby koniec ofert na serwisach aukcyjnych na 30 dni Netflixa za około 10 zł miesięcznie.

Aktualizacja:
Redakcja satkurier.pl otrzymała komentarz biura prasowego Netflixa w sprawie wyłączenia bezpłatnego okresu próbnego:
 

Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...
reklama