reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z internetem 1,2 Gb/s

dodano: 2019-03-20 12:05 | aktualizacja: 2019-03-20 15:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Multimedia Polska 1,2 Gb/s giga internet Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s. Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach. Zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną, prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych lokalizacjach objętych siecią Multimediów Polska.

Multimedia Polska 1,2 Gb/s giga internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia, jak internauci zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę

- informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska.

Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki: Gdańsk, Łódź i okolice. Nasza propozycja została świetnie przyjęta przez klientów, więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy - od 1 kwietnia „giga szybki” internet o prędkości 1,2 Gb/s stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach.

W ramach aktualnie obowiązującej promocji Multimediów Polska, dostęp do internetu 1,2 Gb/s kosztuje 119 zł miesięcznie. Aktywacja usługi kosztuje 19,99 zł. Oferta promocyjna Internetu stacjonarnego w pakiecie 1,2 Gb/s spółki Multimedia Polska jest ograniczona czasowo oraz dostępna w lokalizacjach, w których istnieją możliwości techniczne świadczenia usługi. Oferta jest skierowana do nowych klientów.

Jak informuje operator, ze względu na specyfikę protokołów komunikacyjnych, karta sieciowa 1 Gb/s pozwala osiągnąć maksymalną szybkość transferu do ok. 940 Mb/s. Aby w pełni wykorzystać całe pasmo 1,2 Gb/s wymagane jest podłączenie bezpośrednio do modemu co najmniej dwóch komputerów jednocześnie, z wykorzystaniem portów Gigabit Ethernet.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama