reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z internetem 1,2 Gb/s

dodano: 2019-03-20 12:05 | aktualizacja: 2019-03-20 15:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska/satkurier.pl

Multimedia Polska 1,2 Gb/s giga internet Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej internet 1,2 Gb/s. Aktualnie oferta ta, skierowana do odbiorców indywidualnych, jest dostępna w kilkudziesięciu miejscowościach. Zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną, prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych lokalizacjach objętych siecią Multimediów Polska.

Multimedia Polska 1,2 Gb/s giga internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia, jak internauci zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę

- informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska.

Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki: Gdańsk, Łódź i okolice. Nasza propozycja została świetnie przyjęta przez klientów, więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy - od 1 kwietnia „giga szybki” internet o prędkości 1,2 Gb/s stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach.

W ramach aktualnie obowiązującej promocji Multimediów Polska, dostęp do internetu 1,2 Gb/s kosztuje 119 zł miesięcznie. Aktywacja usługi kosztuje 19,99 zł. Oferta promocyjna Internetu stacjonarnego w pakiecie 1,2 Gb/s spółki Multimedia Polska jest ograniczona czasowo oraz dostępna w lokalizacjach, w których istnieją możliwości techniczne świadczenia usługi. Oferta jest skierowana do nowych klientów.

Jak informuje operator, ze względu na specyfikę protokołów komunikacyjnych, karta sieciowa 1 Gb/s pozwala osiągnąć maksymalną szybkość transferu do ok. 940 Mb/s. Aby w pełni wykorzystać całe pasmo 1,2 Gb/s wymagane jest podłączenie bezpośrednio do modemu co najmniej dwóch komputerów jednocześnie, z wykorzystaniem portów Gigabit Ethernet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Karta ELITE HD 9+ STARS (Viaccess) - 1 rok

Karta Viaccess z abonamentem na 9 kanałów erotycznych: Redlight HD,...

550 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama