Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2020:Anglia – Czechy. Transmisje live z ATP World Tour Miami w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
04:30 Golf: European Tour, Kuala Lumpur: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
08:30 Golf: European Tour, Kuala Lumpur: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
00:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski Eurosport 1
09:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata, Saitama: Program dowolny solistek
14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica: Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
16:30 Biathlon: Puchar Świata, Oslo: Bieg sprinterski mężczyzn
18:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Quebeck: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
22:15 Kolarstwo torowe: Puchar Świata, Manchester: Dzień 1 Eurosport 2
08:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata, Saitama: Program dowolny solistów
19:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata, Silkeborg: Kanada – Dania Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor: 2. runda nSport+
14:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzów ETTU: Gazprom Fakel Orenburg – Vaillante Sports Angers TT
Komentarz: Piotr Glamowski Polsat Sport
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Anglia – Czechy
Komentarz: Marcin Feddek, Andrzej Strejlau
00:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Miami: Dominic Thiem –Hubert Hurkacz
Komentarz: Dawid Olejniczak Polsat Sport Extra
16:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
18:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Portugalia – Ukraina
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Golański
23:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Polsat Sport News
16:20 Biathlon: Puchar Świata, Oslo: Bieg sprinterski mężczyzn
17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Komentarz: Marek Magiera, Tomasz Wójtowicz
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Mołdawia – Francja
Komentarz: Tomasz Smokowski, Jacek Ziober TVP 1
14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny TVP Sport
10:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata, Saitama: Program dowolny solistek
Komentarz: Piotr Sobczyński
14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny