reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat chce sprzedać obligacje za 1 mld zł

dodano: 2019-03-26 10:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Cyfrowy Polsat Cyfrowy Polsat zapowiedział, że utworzy nowy nieodnawialny program emisji obligacji o łącznej maksymalnej wartości nominalnej 1 mld zł oraz podejmie działania mające na celu refinansowanie zadłużenia spółki z tytułu niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii A o wartości nominalnej 1 tys. zł każda i łącznej wartości nominalnej 1 mld zł o terminie wykupu w dniu 21 lipca 2021 roku.

Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cyfrowy Polsat podjął 25 marca br. decyzję o rozpoczęciu działań w celu refinansowania zadłużenia z tytułu obligacji serii A z wykorzystaniem środków z emisji obligacji w ramach nowego programu, w tym w szczególności przeprowadzenia przez spółkę przedterminowego wykupu obligacji Serii A lub nabycia obligacji Serii A przez spółkę w celu ich umorzenia. Cyfrowy Polsat podjął także decyzję o zamknięciu przez spółkę programu emisji obligacji serii A z chwilą przedterminowego wykupu obligacji serii A lub nabycia obligacji serii A przez spółkę w celu ich umorzenia w odniesieniu do wszystkich obligacji serii A.

Obligacje w ramach nowego programu mogą być emitowane z terminem wykupu nie dłuższym niż 7 lat od dnia emisji. Będą to obligacje niezabezpieczone, emitowane w jednej lub w wielu seriach. Obligacje mogą być emitowane w trybie oferty publicznej lub poprzez proponowanie nabycia niestanowiące oferty publicznej. Wartość nominalna jednej obligacji będzie wynosić 1 tys. zł.

Intencją Cyfrowego Polsatu jest przeprowadzenie emisji obligacji w ramach programu w drugim kwartale 2019 roku, z zastrzeżeniem występowania odpowiednich warunków na rynku dłużnych papierów wartościowych. Ostateczna decyzja spółki o dokonaniu emisji obligacji oraz jej warunków zostanie podjęta na etapie podejmowania odpowiedniej uchwały przez zarząd spółki, o czym Cyfrowy Polsat poinformuje w odrębnym komunikacie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama