reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Matka Panny Młodej” w Active Family

dodano: 2019-03-26 13:50 | aktualizacja: 2019-03-26 14:28
autor: Jan Borejko | źródło: Active Family

„Matka Panny Młodej” w Active Family W różnych kanałach telewizyjnych aż roi się od programów, w których panny młode wybierają suknie ślubne. Active Family postanowiło zająć się kobietami, które są równie przejęte tym dniem i chcą także wyglądać jak milion dolarów. Ale czy matka panny młodej, bo o niej właśnie mowa, może przyćmić córkę swoją kreacją podczas jej wielkiego dnia? Jak powinna się prezentować? Czy może żałować swojego wyboru? Odpowiedzi na te pytania w programie „Matka Panny Młodej”.

„Matka Panny Młodej” w Active Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Myśleliście, że wybór sukni ślubnej przez stającą na ślubnym kobiercu dziewczynę jest trudny? To spróbujcie ubrać jej mamę. Ten program to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Gdy dochodzi do wyboru kreacji przez matkę na najważniejszy dzień w życiu jej córki, to lepiej, żeby ekspedientki o słabych nerwach, wzięły wtedy wolne.  Jednak konsultantki w salonie sukien występujące w naszym programie, wiedzą jak radzić sobie w takich sytuacjach. Wiedzą jak pomóc klientkom wyglądać wspaniale, ale też spełnić wyobrażenia i oczekiwania panny młodej, której koncepcja ubioru jej matki zazwyczaj jest daleka od stylistycznych planów tej pierwszej. 
 

Konsultantki w sklepie pomagają ukryć mankamenty figury, porzucić skłonności do fatalnego gustu oraz wybujałych oczekiwać co do perfekcyjnej sukni. Ale to nie jedyne wyzwanie, któremu muszą stawić czoła. Jest jeszcze kontrolująca wszystko panna młoda, nadopiekuńczy lub mało pomocny mąż oraz wścibska, tudzież wkurzająca i wszystko wiedząca przyjaciółka. Całe szczęście, że ekspedientki mają ogromne doświadczenie w obsłudze takiego zbiorowego klienta. 25 lat w branży i ponad 100 tysięcy sprzedanych sukienek. W roli przewodnika takich rodzinnych wycieczek po swoim salonie, czują się jak ryba w wodzie. Służą szczerą radą, ugaszą każdy pożar, zażegnują rodzinne spory i czasem zastosują ostrą reprymendę, ale wszystko zawsze okraszą ogromną dawką humoru. To w końcu ich specjalność w szykowaniu matek panien młodych na ten wyjątkowy dzień. Wiedzą jak sprawić, by wyglądała i czuła się bosko podczas tak ważnej ceremonii. 

Zobaczcie jak zwykła decyzja matki o kreacji na ślub córki może zamienić się w komedię, dramat, film akcji lub prawdziwy thriller, a nawet horror.

Premiery programu „Matka Panny Młodej” we wtorki o godz. 18.30, w Active Family!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie na...

670 zł Więcej...

Antena DVB-T dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

79 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama