reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Philips OLED + 934 i OLED 854 z nagrodami Red Dot 2019

dodano: 2019-03-27 14:12 | aktualizacja: 2019-03-27 14:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: Philips

Philips OLED 854 Ekskluzywna współpraca, jaką marka Philips TV zawarła z Bowers & Wilkins, cieszy się zasłużonym uznaniem w kategorii telewizorów klasy high-end. Następca telewizora OLED+ 903, model OLED+ 934, który oficjalnie zostanie zaprezentowany w drugiej połowie roku, został wyróżniony w konkursach iF Design Award i Red Dot 2019. Nagrody otrzymały także inne modele marki. 

Philips OLED 854


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Postawienie przez TP Vision, właściciela marki Philips TV, na pierwszorzędną jakość wykonania oraz europejskie rzemiosło po raz kolejny zyskało uznanie w postaci prestiżowych nagród. Design trzech telewizorów z asortymentu Philips TV na rok 2019 został wyróżniony aż pięcioma nagrodami w ramach konkursów iF Design Award oraz Red Dot. 
 

Wręczone nagrody potwierdzają wysoką jakość rozwiązań partnerskich stosowanych przez TP Vision w ramach współpracy z europejskimi producentami specjalistycznych rozwiązań. Jeden z nagrodzonych modeli został stworzony w ramach wieloletniej umowy partnerskiej pomiędzy TP Vision a legendarnym brytyjskim producentem kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins (seria OLED+), inny zaś powstał w ramach partnerstwa ze światowej sławy projektantem wyrobów użytkowych o ponad wiekowych tradycjach rzemieślniczych - duńską firmą Georg Jensen (model 9104, nagroda iF Design). 

Telewizory OLED+ 934 i OLED 854 zostały wyróżnione nagrodami Red Dot i IF Design Award
Nagrody iF Design Award i Red Dot są przyznawane w uznaniu osiągnięć w zakresie designu. Każdego roku do kapituły każdego z wyżej wymienionych konkursów napływa z prawie 60 krajów ponad 5000 zgłoszeń, które reprezentują najwyższe osiągnięcia designu w danej kategorii konkursowej. Nagrody są przyznawane według kryteriów innowacyjności, jakości formy, funkcjonalności oraz ekologiczności.
 

Komentując nowo przyznane nagrody Rod White - Główny Projektant TP Vision, powiedział: Dzięki wieloletniej współpracy z Bowers & Wilkins możemy zaoferować najlepszą jakość obrazu i dźwięku, wnosząc z naszej strony wkład w postaci minimalistycznych, funkcjonalnych projektów tworzonych z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości i wykonanych z prawdziwą finezją. Dzięki współpracy z wybitnymi w swoich dziedzinach, europejskimi partnerami możemy zaoferować produkty, które spośród innych na bardzo konkurencyjnym rynku, wyróżniają naprawdę unikalne właściwości. 


Telewizor Philips OLED+ 934: Oszałamiająca jakość obrazu i dźwięku opakowana w minimalistyczny design
Wyprodukowany przez Philips TV telewizor OLED+934 to najnowszy produkt w ramach serii telewizorów typu high-end, stworzonej w ramach wieloletniej umowy partnerskiej z liderem rynku kolumn głośnikowych i  ekspertem w tej dziedzinie: firmą Bowers & Wilkins. Współpraca zaowocowała opracowaniem sprzętu o oszałamiającej, niezrównanej na rynku, jakości obrazu i dźwięku.

Zintegrowanie listwy głośnikowej (soundbaru), ze stojakiem telewizora pozwoliło zachować jego minimalistyczną sylwetkę. Zestaw głośnikowy został pokryty wykonaną na specjalnie zamówienie producenta akustycznie transparentną tkaniną o pierwszorzędnych parametrach jakości duńskiej marki Kvadrat. Sounbar w modelu OLED +934 ma kształt trapezu umożliwiający nachylenie głośników telewizora pod kątem, dzięki czemu dźwięk rozchodzi się lepiej po pomieszczeniu.

Chromowane wykończenie listwy dźwiękowej współgra z chromowaną ramą obudowy oraz z metalową listwą łączącą system audio z ekranem, która także służy jako stojak w przypadku, gdy telewizor nie zostanie powieszony na ścianie.

Model OLED+ 934 swoją oficjalną premierę będzie miał w drugiej połowie roku.

Model OLED 854 TV – super płaski telewizor o najwyższej jakości obrazu i dźwięku
Technologia OLED oferuje najlepszą jakość obrazu, jaka jest dostępna aktualnie na rynku. Wyposażone w tę technologię, produkowane przez Philips telewizory zdobyły wiele nagród i pomyślnie przeszły testy zewnętrznych instytutów certyfikacyjnych, dzięki czemu mogą być uznawane za najlepsze z najlepszych. 
Nowość w asortymencie telewizorów OLED produkowanych przez Philips stanowi model OLED 854, wyposażony w minimalistyczną super płaską obudowę z chromowaną ramą opartą na eleganckim, ciemno chromowanym uchylnym stojaku z przegubem typu T. Stojak, którego wysokość nie przekracza 30 mm, obejmuje dwie trzecie długości telewizora, co wywołuje wrażenie, jakby ekran unosił się nad powierzchnią, na której stoi. 

Komponenty modelu OLED 854, system dźwiękowy oraz niepowtarzalna technologia Ambilight – wszystko to producent zdołał zgrabnie pomieścić w płaskim wpuście w obudowie znajdującym się w dolnej części z tyłu ekranu, dzięki czemu nic nie zakłóca wrażenia absolutnej płaskości profilu całego urządzenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

619 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

59 zł Więcej...

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Mavic Air 2 to następca lubianego Mavic Air z poprawioną...

5 190 zł Więcej...
reklama