reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra z nową ofertą telefonii komórkowej

dodano: 2019-03-28 14:18 | aktualizacja: 2019-05-09 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra telefonia komórkowa W marcu br. Vectra przedstawia nową odsłonę oferty telefonii komórkowej. Jej atutami, według operatora, są nielimitowane pakiety, obejmujące także internet bez limitu GB oraz atrakcyjne ceny dla klientów korzystających z innych usług Vectry. Dodatkowo premiowani będą także klienci, którzy zdecydują się na więcej niż jeden numer telefoniczny w Vectrze.

Vectra telefonia komórkowa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej ofercie telefonii komórkowej Vectry wszystkie plany taryfowe dają możliwość rozmów w roamingu w UE bez dodatkowych opłat (połączenia w roamingu jak w kraju), mają SMS i MMS w pakietach oraz Internet Bez Limitu Gigabajtów. Ponadto Vectra proponuje rabaty dla swoich aktualnych klientów, Ofertę Rodzinną (rabat za 2. kartę SIM z usługą głosową) oraz promocję 3 miesiące za 1 zł dla osób przenoszących numer od innego operatora. Dla klientów, którzy nie chcą się wiązać kontraktem, przygotowany został wariant bez zobowiązania.

Internet Bez Limitu GB to dodatkowy element wyróżniający oferty. Kiedy klient wyczerpie swój limit podstawowy, zostaje mu włączony internet bez limitu ilości danych, ale ze zredukowaną prędkością transmisji do 1 Mb/s. W ten sposób abonent telefonii komórkowej Vectry pozostaje zawsze online. Internet bez Limitu GB jest włączony standardowo w wybranych planach taryfowych, w pozostałych można tę opcję uruchomić dodatkowo.

 
Tabela opłat za poszczególne plany taryfowe:
 

Nowa oferta telefonii komórkowej Vectry to ciekawa, prosta i konkurencyjna propozycja mobilnych usług głosowych oraz internetowych z logo naszej firmy. Dodatkowo premiujemy w niej klientów, którzy kupują drugą i kolejną usługę od Vectry. Obecnie to podejście stosujemy także w sprzedaży pozostałych usług z naszej oferty

- powiedział Paweł Gruszecki, kierownik działu oferty i rozwoju produktu w Vectrze.

Usługę telefonii komórkowej Vectra uruchomiła w marcu 2016 roku, udostępniając ją przy współpracy z operatorem P4, dostawcą usług Play.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama