reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5. sezon serialu „Hell on Wheels” w Sundance TV

dodano: 2019-03-28 16:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sundance

Hell on Wheels Sundance W nadchodzącym miesiącu zapraszamy do oglądania seriali: „Hell on Wheels”, „Rectify”, „Mad Men” oraz „Jack Irish”. W ramach cyklu Kobiety górą w każdy piątek będzie można zobaczyć filmy o ciekawych, nieprzeciętnych, silnych, a czasem również zagubionych kobietach, które próbują ułożyć sobie życie we współczesnym świecie, zaplanować karierę czy znaleźć miłość.

Hell on Wheels Sundance


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hell on Wheels – sezon 5
Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po
najkrwawszej wojnie w jego historii. Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię postępu.
W czwartki o 22:00

Rectify – sezon 4
Wraz z uprawomocnieniem się ugody, Daniel musi pogodzić się z tym, że będzie musiał opuścić Georgię. Wyprowadza się z rezydencji Talbot po tym, jak Ted senior nie będąc w stanie wybaczyć Danielowi napaści na Teddy'ego, prosi go, aby odszedł.
We wtorki o 22:00
 

Mad Men – sezon 7
Akcja serialu skupia się wokół postaci Dona Drapera, jednego z najlepszych specjalistów od reklamy w branży i notorycznego kobieciarza oraz jego współpracowników z agencji reklamowej Sterling Cooper Draper Pryce. Don oczarowuje zarówno klientów w sali konferencyjnej, jak i kochanki w sypialni, ale też z trudem próbuje nadążyć za szybko zmieniającymi się czasami czując na plecach oddech młodszych konkurentów, którzy już depczą mu po piętach. Serial pokazuje również podział społecznych ról kobiet i mężczyzn odkrywając prawdziwą ludzką naturę kryjącą się pod postacią tradycyjnych wartości rodzinnych lat 60. XX wieku.
W niedziele o 21:00
Ostatni odcinek serialu 7 kwietnia.


Jack Irish – sezon 2
Jack ma za zadanie odnaleźć zaginioną osobę, tylko po to, aby od razu wpaść w pułapkę i zostać wrobionym w morderstwo. Szybko zostaje uwikłany w skomplikowaną sieć potężnych interesów, która rozciąga się od jego rodzinnego miasta Fitzroy do odległej wioski na Filipinach.
Od 14 kwietnia w każdą niedzielę o 21:00

Miss Stevens
Komedia opowiada o nauczycielce, która przygotowuje grupkę licealistów do udziału w konkursie teatralnym.
Piątek, 5 kwietnia o 22:00

Diamond Tongues
Edith marzy o tym, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką. Jednak nie potrafi sprawić, aby coś w jej karierze drgnęło. Nie mogąc zrozumieć, gdzie popełnia błędy, wszystko zaczyna robić źle.
Piątek, 12 kwietnia o 22:00

Happy Accidents
Ruby Weaver, mieszkanka Nowego Jorku, wierzy, że wreszcie znalazła mężczyznę swoich marzeń. Sam Deed naprawdę wydaje się takim być, jest tylko jedno „ale” – mężczyzna twierdzi, że przybył z przyszłości.
Piątek, 19 kwietnia o 22:00

Tragedie Niny
Obraz ukazuje historię zakazanego uczucia między młodym Nadavem, a jego ciotką Niną. Związek tych dwojga przekracza granice i jest pełen wzlotów i upadków.
Piątek, 26 kwietnia o 22:00

Jane Wants a Boyfriend
Jane, młoda kobieta z zespołem Aspergera, chce znaleźć sobie pierwszego chłopaka. Prosi o pomoc swoją starszą siostrę.
Piątek, 3 maja o 22:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama