reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spotify z ofertą Premium Duo dla dwóch osób

dodano: 2019-03-29 10:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Spotify Muzyczny serwis streamingowy Spotify testuje w Polsce nową ofertę Premium Duo przeznaczoną dla dwóch osób. W jej ramach w cenie 24,99 zł/miesięcznie dostępne są dwa oddzielne konta Premium. Ten plan skierowany jest do osób mieszkających razem.

Spotify Duo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta Spotify Premium dla jednej osoby kosztuje 19,99 zł/miesięcznie, czyli skorzystanie z Premium Duo pozwala na zaoszczędzenie 14,99 zł/miesięcznie.

W ramach Premium Duo każdy członek planu otrzymuje własne konto Premium, dlatego nie trzeba się dzielić ani korzystać z cudzych danych do logowania. Ponadto rekomendacje muzyczne są lepiej dopasowane do gustów poszczególnych osób.

Rachunek będzie co miesiąc otrzymywać ta osoba, która zakupi Duo. Po zweryfikowaniu wspólnego adresu obie osoby będą mogły korzystać ze swoich kont Spotify w dowolnym, czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z playlisty Duo Mix dostępnej tylko dla członków planu Premium Duo. Jest ona regularnie aktualizowana w oparciu o wspólną historię odtworzeń.

Spotify Premium umożliwia pobieranie muzyki (słuchanie w trybie offline), nie przerywa muzyki reklamami, umożliwia odtwarzanie dowolnego utworu (w wersji Free muzyka jest odtwarzana losowo) i pozwala na nieograniczoną liczbę pominięć.

Warto dodać, że oferta Spotify dla dwóch osób jest unikatowa na polskim rynku. Konkurencyjne serwisy, takie jak Tidal, Deezer czy Google Play Music, a także sam Spotify, oferują dla więcej niż jednej osoby plany rodzinne, które są jednak droższe - oferta dla 5-6 osób kosztuje około 30 zł/miesięcznie w porównaniu z około 25 zł/miesięcznie za Spotify Premium Duo dla 2 osób.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama