reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PGE Ekstraliga w nowej oprawie wizualnej w nSport+

dodano: 2019-03-29 15:59 | aktualizacja: 2019-03-29 20:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

nSport+ nowa oprawa PGE Ekstraliga Transmisje w nSport+ meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2019 będą realizowane w nowej oprawie wizualnej przygotowanej przez nc+. Widzowie nSport+ zobaczą ją po raz pierwszy w niedzielę, 31 marca w „Magazynie PGE Ekstraligi”. Nowa oprawa graficzna została przygotowana przez dział kreacji nc+ i będzie towarzyszyła wszystkim meczom PGE Ekstraligi w nSport+ w sezonie 2019. Dodajmy, iż nc+ podzieliło się transmisjami PGE Ekstraligi z Eleven Sports.

nSport+ nowa oprawa PGE Ekstraliga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Przygotowując nową oprawę chcieliśmy wyjść poza schemat wpisujący żużel w określoną estetykę. Zastosowaliśmy nowoczesne formy projektowania, oryginalną kolorystykę, a oprawa, jak dla sportu premium, jest przejrzysta i elegancka. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z modelu motocykla, który powstał we współpracy ze studiem 3D, był konsultowany z mechanikami i jest idealnym odwzorowaniem prawdziwej maszyny. Jako swoista wizytówka oprawy będzie wykorzystywany w czołówce, w otwarciu każdego wydarzenia, magazynu, a także jako element tła

- powiedział Władysław Buchner, dyrektor kreatywny nc+.

Memoriał Edwarda Jancarza to ostatni test dla zawodników przed startem nowego sezonu. Turniej w Gorzowie Wielkopolskim zostanie rozegrany w niedzielę, 31 marca i będzie transmitowany w nSport+ od godz. 17:15. Zawody skomentuje Tomasz Dryła, a gospodarzem studia będzie Michał Łopaciński. O 20:45 Marcin Majewski zaprasza na specjalny „Magazyn PGE Ekstraligi”, prosto ze stadionu im. Edwarda Jancarza. W programie znajdą się podsumowania zawodów w Gorzowie oraz zapowiedzi nowego sezonu, który zaczyna się za tydzień.
 

Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Wszyscy zastanawiają się czy FOGO Unia Leszno sięgnie po trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Zastanawiam się jak spisze się zespół z Lublina, gdzie na najwyższą klasę rozgrywkową kibice czekali od 24 lat. Siódmego kwietnia będziemy właśnie w Lesznie i Lublinie. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę.

- powiedział Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.


Plan transmisji 1. rundy PGE Ekstraligi w nSport+:

7 kwietnia (niedziela)
16:00 FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław
19:00 SPEED CAR Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz
20:45 Magazyn PGE Ekstraligi

Zobacz pełny plan transmisji 1. i 2. rundy PGE Ekstraligi w nSport+ i Eleven Sports.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama