reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Play w Ipli, a wkrótce w Orange TV

dodano: 2019-04-01 16:06
autor: Jan Borejko | źródło: VIMN

Paramount Play Ipla Polscy widzowie zyskują szerszy dostęp do serwisu SVOD Paramount Play uruchomionego w zeszłym roku przez Viacom. Od 1 kwietnia abonenci pakietu Ipla Filmy i Seriale w serwisie rozrywki internetowej Ipla otrzymają dostęp do biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do gamy programów MTV oraz Comedy Central. Dzięki współpracy pomiędzy Viacom International Media Networks (VIMN) a Orange Polska, także użytkownicy platformy Orange TV będą mogli korzystać z oferty programowej Paramount Play.

Paramount Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis Paramount Play zadebiutował 25 października 2018 roku, a Polska jest pierwszym krajem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który otrzymał dostęp do tej usługi. Paramount Play zapewnia dostęp do bogatej biblioteki filmowej Paramount Pictures oraz popularnych seriali i lokalnych produkcji znanych z kanałów Viacom. Usługa ta jest także dostępna dla abonentów Play i telewizji kablowej Toya.

Paramount Play w serwisie Ipla
W Ipli można znaleźć 14 kanałów od Viacom International Media Networks, a teraz dzięki rozszerzeniu współpracy między nadawcą a Cyfrowym Polsatem użytkownicy serwisu otrzymają w ramach pakietu Ipla Filmy i Seriale dostęp do bogatej biblioteki tytułów Paramount Play – od kultowych filmów „American Beauty”, „Transformers” i „Gliniarz z Beverly Hills”, po najpopularniejsze lokalne produkcje, takie jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na Plaży Polska”, „Drunk History – Pół litra historii” oraz „Comedy Club”. Dodatkowo najnowszy serial Paramount „Yellowstone”, w którym w roli głównej wystąpił Kevin Costner, będzie dostępny w serwisie Paramount Play, i tym samym w Ipli, zaraz po jego premierze na antenie Paramount Channel HD. Ponadto wyselekcjonowane filmy Paramount swoim abonentom zaproponuje sieć Plus z Grupy Cyfrowy Polsat, za pośrednictwem aplikacji PlusFun dostępnej wyłącznie dla użytkowników tej sieci.

Paramount Play w Orange TV
W wyniku poszerzenia partnerstwa pomiędzy VIMN i Orange Polska, użytkownicy platformy Orange TV będą mogli wkrótce skorzystać z serwisu SVOD Paramount Play, otrzymując nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do szerokiej gamy programów MTV, Comedy Central, Nick Jr. i Nickelodeon. Abonenci rozszerzonego pakietu podstawowego IPTV Orange uzyskają dostęp do ponad 700 tytułów. Serwis Paramount Play zostanie uruchomiony we współpracy z Orange TV wiosną tego roku.

Bezpłatny dostęp do kanału dziecięcego Nicktoons HD przez 3 miesiące
W ramach współpracy, kanał dziecięcy Nicktoons HD został udostępniony klientom Orange IPTV w rozszerzonym pakiecie podstawowym. W ten sposób Nicktoons HD stał się 14. kanałem telewizyjnym Viacom dystrybuowanym do klientów Orange. Nicktoons to pierwszy w Polsce kanał dla dzieci w wieku 4-10 lat nadający przez całą dobę, oferujący najlepsze animacje skierowane do całej rodziny, takie jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Kung Fu Panda”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Wróżkowie chrzestni” oraz „Hej Arnold!”. Podczas trzymiesięcznego okresu wszyscy klienci Orange IPTV będą mogli bezpłatnie korzystać z nowych treści dla dzieci, niezależnie od wykupionego przez nich pakietu.
 

Gábor Harsányi, Vice President Content Distribution Management, VIMN CEEI dodaje:

Bardzo się cieszymy z umocnienia naszej współpracy z Cyfrowym Polsatem oraz Orange Polska. Podpisane przez nas umowy pozwolą na dostarczenie większej ilości treści dostosowanych do potrzeb polskich widzów, którzy będą z nich dowolnie korzystać. Serwis Paramount Play zapewni im dostęp do szerokiej gamy programów oferowanych przez Viacom, dostępnych zawsze i wszędzie na dowolnym urządzeniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama