reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Gollob żużlowym ekspertem nc+ [wideo]

dodano: 2019-04-02 10:24 | aktualizacja: 2019-04-02 12:02
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Tomasz Gollob nSport+ Jeden z najlepszych żużlowców świata Tomasz Gollob został nowym ekspertem żużlowym nc+. Będzie współpracował podczas rozgrywek PGE Ekstraligi, a także Speedway Grand Prix.

PGE Ekstraliga nSport+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy sezon PGE Ekstraligi rozpoczyna się w najbliższy weekend. W czwartek, 4 kwietnia w programie „Speedway+” na antenie nSport+ Tomasz Gollob opowie o swoich przewidywaniach przed pierwszą rundą najlepszej żużlowej ligi świata. Z kolei w niedzielnym „Magazynie PGE Ekstraligi” w nSport+ znajdzie się „Przycinka Tomasza Golloba”, czyli podsumowanie tego, co działo się na żużlowych stadionach okiem mistrza.
 

Na pewno nie będzie mi łatwo oceniać kolegów, z którymi jeszcze niedawno się ścigałem. Ale będę to robić w sposób czysty i otwarty, dzieląc się z widzami moją wiedzą o żużlu. Będą dobre słowa, będziemy mówić o rzeczach ważnych, ale zapewne przycinki też się znajdą. Dla mnie współpraca z najlepszą telewizją, która transmituje najpiękniejszy sport świata, to wielka przyjemność

- powiedział Tomasz Gollob.

Tomasz Gollob będzie ekspertem także przy okazji transmisji meczów PGE Ekstraligi, nie zabraknie go również podczas Speedway Grand Prix. Tegoroczny cykl turniejów wyłaniających indywidualnego mistrza świata na żużlu rozpocznie się 18 maja w Warszawie. Zawody będą transmitowane w Canal+.
 

Mając w drużynie taką gwiazdę jak Tomasz Gollob, mogę być spokojny o zbliżający się sezon. Człowiek, który o żużlu wie wszystko, to ogromne wzmocnienie naszej redakcji, a możliwość współpracy z nim, to wielki zaszczyt. Jestem przekonany, że nasi widzowie, którzy kochają żużel, będą mogli dzięki Tomaszowi Gollobowi dowiedzieć się o tej dyscyplinie jeszcze więcej

- powiedział Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.

W gronie żużlowych ekspertów nc+ oprócz Tomasza Golloba znajdują się także Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Tomasz Bajerski, Mirosław Jabłoński, Sławomir Kryjom, Wojciech Dankiewicz, Dawid Stachyra, Robert Wardzała.

W sezonie 2019 nSport+ będzie transmitował w niedziele dwa wybrane mecze PGE Ekstraligi, natomiast Eleven Sports dwa mecze piątkowe. Zobacz pełny plan transmisji 1. i 2. rundy PGE Ekstraligi w nSport+ i Eleven Sports.

Szczegółowa zapowiedź każdej rundy w nSport+ znajdzie się w czwartkowym „Speedway+”, a podsumowanie w niedzielnym „Magazynie PGE Ekstraligi”. Mecze i magazyny w sezonie 2019 PGE Ekstraligi będą realizowane w nSport+ z nową oprawą wizualną.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama