reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Materiały wideo z PGE Ekstraligi na portalu WP

dodano: 2019-04-02 10:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: speedwayekstraliga.pl

Żużel nc+ PGE Ekstraliga nice 1. Liga Żużlowa Ekstraliga Żużlowa i Wirtualna Polska Media podpisały umowę o współpracy w latach 2019-2021. Na jej mocy Wirtualna Polska została oficjalnym partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata. Dla kibiców oznacza to ponad 300 darmowych materiałów wideo w portalu Wirtualna Polska w sezonie 2019 oraz pierwszy w historii PGE Ekstraligi żużlowy magazyn internetowy, emitowany na żywo co tydzień.

PGE Ekstraliga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wirtualna Polska jest dla nas naturalnym partnerem z uwagi na ogromną liczbę żużlowych materiałów dziennikarskich, które ukazują się w tym portalu od wielu lat. Przy rozwoju mediów elektronicznych, który jest bardzo intensywny, obecność PGE Ekstraligi w serwisach tematycznych, takich jak WP SportoweFakty, ale także na stronie głównej Wirtualnej Polski – to wielka wartość dodana dla promocji rozgrywek PGE Ekstraligi. Cieszymy się również z tego powodu, że umowa gwarantuje emisję bardzo dużej liczby materiałów wideo z rozgrywek PGE Ekstraligi w ramach pakietu dostępu do informacji. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Gdy dodamy do tego program internetowy Mini Highlights i magazyn emitowany co tydzień na żywo, to można powiedzieć, że dopełni to naszego wspólnego dzieła

– powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes zarządu Ekstraligi Żużlowej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z umowy z Ekstraligą Żużlową, bo dzięki niej kibicom żużla damy jeszcze więcej ciekawych treści. Szczególnie ważne jest tutaj mocne wejście w obszar wideo i programy, których do tej pory nie robiliśmy. Kibice przekonają się, że programy i materiały przygotowane przez Wirtualną Polskę to nowa jakość w pokazywaniu żużla

– powiedział Dariusz Ostafiński, redaktor prowadzący dział żużel w serwisie WP SportoweFakty.

Kontrakt z Ekstraligą sprawi, że fani speedwaya będą mogli, przed każdą kolejką, zobaczyć przygotowany przez nas blok bardzo atrakcyjnych programów żużlowych, w tym magazyn Mini Highlights. Pokażemy skróty każdego meczu danej rundy, materiały wideo dotyczące PGE IMME i Gali PGE Ekstraligi. U nas kibice obejrzą zapowiedzi wideo każdej rundy, a także kulisy i materiały lifestylowe.

Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w lutym 2019 roku serwis WP SportoweFakty odwiedziło 6,3 mln realnych użytkowników.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama