reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telekarta: Kilkadziesiąt kanałów za zero!

dodano: 2019-04-02 18:42
autor: RO | źródło: telekarta.tv

Telekarta Od 1 kwietnia br. obowiązują nowe warunki promocji Smotri za 0" (Oglądaj za zero) w rosyjskiej platformie satelitarnej Telekarta. Dzięki wprowadzonym zmianom, nowi abonenci uzyskują możliwość bezpłatnego odbioru kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych z pakietu Pionier.

Oglądaj za zero! Telekarta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teraz w celu bezpłatnego oglądania należy opłacić podstawową subskrypcję przynajmniej na miesiąc kartami płatniczymi lub gotówką. Bezpłatne oglądanie będzie możliwe przez 36 miesięcy od momentu aktywacji usługi.

Pakiet Pionier zawiera główne kanały telewizyjne, oglądane przez Rosjan w całym kraju. Niektóre kanały federalne są oferowane z uwzględnieniem kilku stref czasowych. Uzupełnienie oferty stanowią rosyjskie kanały tematyczne i regionalne. Szczegółowy wykaz jest dostępny na stronie internetowej operatora.

Telekarta korzysta z satelitów Intelsat 15/Horizons 2 (85°E) i Express-AM5 (140°E). Klient musi posiadać dedykowany odbiornik, aby skorzystać z promocji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Opticum

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wtyk F/ gniazdo F.

15 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama