reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6-8.04 Polsat Sport: Gala w Katowicach i derby

dodano: 2019-04-05 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 6-7 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: MB Boxing Night w Katowicach, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Emirates FA Cup, Eredivisie, Het Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), curling, Nice 1. Liga Żużlowa, badminton oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) i Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: MB Boxing Night w Katowicach (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj) i Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

6 kwietnia (sobota)

5:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

8:50 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - Trefl Sopot

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Girona FC - RCD Espanyol Barcelona
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - FC Sankt Pauli Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

14:45 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet, półfinał fazy play-off: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

14:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Raków Częstochowa

15:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Real Madryt CF - SD Eibar
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim:  FC Parma - Torino FC Turyn

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - RB Lipsk
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:30 Eleven Sports 3, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Fortuna Düsseldorf
komentuje: Michał Mitrut

16:00 Polsat Sport News, „Magazyn RallyX” - magazyn

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 w Polsacie Sport i w Polsacie Sport Fight oraz 20:00 w Super Polsacie, gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec w Katowicach

17:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AC Milan Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena

18:25 Polsat Sport News, Eredivisie: Willem II Tilburg - AFC Ajax Amsterdam

18:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Emirates FA Cup, półfinał: Manchester City FC - Brighton & Hove Albion FC
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

18:55 Ipla, Het Liga: FK Dukla Praga - SK Slavia Praga

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź
komentują: Piotr Olkowicz i Marcin Kuźbicki

20:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AS Roma Rzym
komentują: Dominik Guziak i Piotr Czachowski

20:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga, faza play-off: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

20:55 Ipla, Major League Soccer (MLS): Toronto FC - Chicago Fire

22:00 Polsat Sport News i Eurosport 1, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge: 1. półfinał

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 6 na 7 kwietnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport Extra, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge: 2. półfinał

7 kwietnia (niedziela)

6:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

10:00 Polsat Games, e-sport: Ultraliga

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Frosinone Calcio
komentują: Dominik Guziak i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa

13:25 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - 1. FC Union Berlin
komentuje: Julian Kowalski

14:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam

14:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów

14:45 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet, półfinał fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź

14:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Empoli FC
komentuje: Michał Mitrut

16:10 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Valladolid - Sevilla FC Sewilla
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven

17:00 Eleven Sports 3, Emirates FA Cup, półfinał: Watford FC - Wolverhampton Wanderers FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - Atalanta BC Bergamo
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Kioene Padwa - Itas Trentino

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 w Polsacie Sport Extra i 20:15 w Eurosporcie 2, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge: mecz o miejsca 3. i 4.

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Genoa CFC Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza

20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Villarreal CF
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

21:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): FC Cincinnati - Sporting Kansas City

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 7 na 8 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport Extra, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge: finał

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Karta USB WiFi Vu+ 600Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

120 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...
reklama