reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UFC TV wchodzi do Rosji

dodano: 2019-04-06 18:10
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

UFC TV 20 kwietnia br. w Rosji wystartuje UFC TV. Kanał specjalizujący się w mieszanych sztukach walki wejdzie do podstawowych usług w sieci Rostelekom, w tym do platformy Wink w OTT. Produkcją i dystrybucją zajmie się Media Telekom, wspólne przedsięwzięcie Rostelekom i Narodowej Medialnej Grupy.

UFC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą zrealizowaną transmisją będzie pokaz walki Rosjanina Aleksieja Olejnika i Holendra Alistaira Overeema. Na UFC TV pojawią się wszystkie turnieje Ultimate Fighting Championship (ponad 40 rocznie) i powtórki w pasmach najwyższej oglądalności, aby mieszkańcy rosyjskich regionów mogli oglądać zawody. Ponadto kanał pokaże najlepsze walki legendarnych sportowców, analizy i informacje.

UFC TV nie będzie korzystać z pay-per-view (opłata za obejrzenie). Widz uzyska pełny zestaw treści za niewielkie pieniądze.

Media Telekom w grudniu 2018 r. stał się wyłącznym dystrybutorem praw do zawodów UFC w Rosji i dziewięciu krajach bliskiej zagranicy. W przyszłości UFC TV może być również dostępny w sieciach innych operatorów.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Megasat Quattro 90dB 5m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Megasat...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...
reklama