reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UFC TV wchodzi do Rosji

dodano: 2019-04-06 18:10
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

UFC TV 20 kwietnia br. w Rosji wystartuje UFC TV. Kanał specjalizujący się w mieszanych sztukach walki wejdzie do podstawowych usług w sieci Rostelekom, w tym do platformy Wink w OTT. Produkcją i dystrybucją zajmie się Media Telekom, wspólne przedsięwzięcie Rostelekom i Narodowej Medialnej Grupy.

UFC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą zrealizowaną transmisją będzie pokaz walki Rosjanina Aleksieja Olejnika i Holendra Alistaira Overeema. Na UFC TV pojawią się wszystkie turnieje Ultimate Fighting Championship (ponad 40 rocznie) i powtórki w pasmach najwyższej oglądalności, aby mieszkańcy rosyjskich regionów mogli oglądać zawody. Ponadto kanał pokaże najlepsze walki legendarnych sportowców, analizy i informacje.

UFC TV nie będzie korzystać z pay-per-view (opłata za obejrzenie). Widz uzyska pełny zestaw treści za niewielkie pieniądze.

Media Telekom w grudniu 2018 r. stał się wyłącznym dystrybutorem praw do zawodów UFC w Rosji i dziewięciu krajach bliskiej zagranicy. W przyszłości UFC TV może być również dostępny w sieciach innych operatorów.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 390 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama