reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-10 - 2020-08-11 - 2020-08-12

Golfowy Masters Tournament w Eurosporcie i GolfTV

dodano: 2019-04-08 10:22 | aktualizacja: 2019-04-08 10:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery

GolfTV Jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących turniejów golfowych na świecie – Masters Tournament 2019, będzie transmitowany w Polsce przez Eurosport 1 i GolfTV. Będzie to pierwszy z najważniejszych turniejów golfowych dostępny w Polsce za pośrednictwem GolfTV – serwisu, w którym znajduje się wiele niedostępnych w żadnym innymi miejscu materiałów dotyczących golfa.

Masters Tournament 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1 i GolfTV – serwis streamingowy z materiałami na żywo i na życzenie dla fanów golfa na całym świecie – pokażą na wyłączność turniej Masters 2019, rozgrywany w Augusta National Golf Club w dniach 11-14 kwietnia, w Polsce, a także w Norwegii i Rosji. Transmisje obejmą wszystkie rundy, które zostaną rozegrane od czwartku do niedzieli, a także materiały dodatkowe, w tym najważniejsze wydarzenia dnia i rywalizację Par 3 Contest, która odbędzie się w środę. Poszerzając ofertę dla kibiców golfa, GolfTV pokaże także podsumowanie turnieju obejmujące wszystkie najpiękniejsze uderzenia i ekscytujące momenty walki o jedno z najbardziej pożądanych golfowych trofeów, czyli Green Jacket.
 

Jesteśmy zaszczyceni mogąc pokazać w GolfTV Masters kibicom w Polsce, Norwegii i Rosji, jako pierwszy z najważniejszych golfowych turniejów w tych krajach. Augusta National to jeden z najwspanialszych turniejów na świecie i nie możemy się doczekać wspólnego przeżywania wspaniałych momentów z miłośnikami golfa w kolejnych krajach

– powiedział Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf i GolfTV.

GolfTV cały czas się rozwija, dzięki czemu możemy pokazać widzom turniej w Auguście na żywo w kolejnych krajach. To wyraz naszej ambicji, którą jest zbudowanie najlepszego serwisu dla fanów golfa na całym świecie.

Discovery posiada pełne, wyłączne prawa do transmisji turnieju na antenach otwartych, w kanałach płatnych, a także w serwisach online i OTT w Polsce, Norwegii i Rosji.

Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie do GolfTV możliwy jest za pośrednictwem strony golf.tv oraz w aplikacji GolfTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...
reklama