reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Golfowy Masters Tournament w Eurosporcie i GolfTV

dodano: 2019-04-08 10:22 | aktualizacja: 2019-04-08 10:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery

GolfTV Jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących turniejów golfowych na świecie – Masters Tournament 2019, będzie transmitowany w Polsce przez Eurosport 1 i GolfTV. Będzie to pierwszy z najważniejszych turniejów golfowych dostępny w Polsce za pośrednictwem GolfTV – serwisu, w którym znajduje się wiele niedostępnych w żadnym innymi miejscu materiałów dotyczących golfa.

Masters Tournament 2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1 i GolfTV – serwis streamingowy z materiałami na żywo i na życzenie dla fanów golfa na całym świecie – pokażą na wyłączność turniej Masters 2019, rozgrywany w Augusta National Golf Club w dniach 11-14 kwietnia, w Polsce, a także w Norwegii i Rosji. Transmisje obejmą wszystkie rundy, które zostaną rozegrane od czwartku do niedzieli, a także materiały dodatkowe, w tym najważniejsze wydarzenia dnia i rywalizację Par 3 Contest, która odbędzie się w środę. Poszerzając ofertę dla kibiców golfa, GolfTV pokaże także podsumowanie turnieju obejmujące wszystkie najpiękniejsze uderzenia i ekscytujące momenty walki o jedno z najbardziej pożądanych golfowych trofeów, czyli Green Jacket.
 

Jesteśmy zaszczyceni mogąc pokazać w GolfTV Masters kibicom w Polsce, Norwegii i Rosji, jako pierwszy z najważniejszych golfowych turniejów w tych krajach. Augusta National to jeden z najwspanialszych turniejów na świecie i nie możemy się doczekać wspólnego przeżywania wspaniałych momentów z miłośnikami golfa w kolejnych krajach

– powiedział Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf i GolfTV.

GolfTV cały czas się rozwija, dzięki czemu możemy pokazać widzom turniej w Auguście na żywo w kolejnych krajach. To wyraz naszej ambicji, którą jest zbudowanie najlepszego serwisu dla fanów golfa na całym świecie.

Discovery posiada pełne, wyłączne prawa do transmisji turnieju na antenach otwartych, w kanałach płatnych, a także w serwisach online i OTT w Polsce, Norwegii i Rosji.

Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie do GolfTV możliwy jest za pośrednictwem strony golf.tv oraz w aplikacji GolfTV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

69 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...
reklama