reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa wersja aplikacji player.pl na Samsung Smart TV

dodano: 2019-04-08 12:50 | aktualizacja: 2019-04-08 13:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Samsung

Player Nowa wersja bezpłatnej aplikacji player.pl jest już dostępna na Samsung Smart TV. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami Apps. Aby mieć ją zawsze pod ręką, wystarczy dodać ją do strony głównej, korzystając z opcji „dodaj do strony głównej”. Dzięki temu player.pl będzie wyświetlać się w dolnym pasku nawigacji.

Samsung Smart TV player.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostanie dwa lata przyniosły prawdziwy przełom na rynku telewizorów, zarówno jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i sposób korzystania z ekranu w domu. Polacy kupują coraz więcej telewizorów UHD 4K. W 2017 roku stanowiły one około 30 proc. sprzedaży, a rok później już ponad połowę. Z kolei w przypadku firmy Samsung ten trend zaznacza się jeszcze wyraźniej. Najnowsze dane pokazują, że już ponad 80 proc. kupowanych telewizorów tej marki to modele 4K. Warto także podkreślić, że coraz większą popularność zyskują modele Smart TV, czyli telewizory, które podłączamy do Internetu. Doskonałym przykładem są nowe QLED TV, które do sieci podłącza już 80 proc. użytkowników.
 

Dzięki nowej aplikacji i doskonałej jakości telewizorów Samsung użytkownicy mogą oglądać nowości z wiosennej ramówki TVN i Discovery Polska w jakości 4K. Wśród nich są najnowsze produkcje, takie jak „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Diagnoza”, czy „Chyłka – Zaginięcie”

– mówi Maciej Gozdowski, Managing Director, player.pl.

Dostęp do aplikacji możliwy jest także za granicą. Z myślą o Polakach mieszkających w Wielkiej Brytanii oferta player.pl na telewizory Samsung Smart TV została rozszerzona o kanały live: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24.
 
Nowa wersja aplikacji player.pl na Samsung Smart TV

Telewizory Samsung Smart TV wykorzystują system Tizen. Samsung Smart TV to nie tylko dostęp do serwisów VOD, ale także inne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z telewizora. Przykładem może być płynna współpraca z urządzeniami mobilnymi, dzięki której smartfon z powodzeniem może zastąpić pilota.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Moduł UniCam Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

440 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...
reklama