reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkcje TVP na targach MIPTV 2019

dodano: 2019-04-10 11:18 | aktualizacja: 2019-04-10 12:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Sanatorium miłości 8 kwietnia br. w Cannes rozpoczęły się prestiżowe targi telewizyjne MIPTV. To jedna z największych imprez tego typu na świecie. Każdego roku jest odwiedzana przez uczestników z ponad 100 krajów oraz 1500 wystawców. Telewizja Polska na specjalnie przygotowanym stoisku oferuje swoje formaty i produkcje. Podczas prezentacji Eurodata TV Worldwide, „Sanatorium miłości” uznano za jedną z najbardziej udanych premier telewizyjnych 2019 roku.

Sanatorium miłości


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Obecność TVP na targach MIPTV to wspaniała okazja do zaprezentowania produkcji TVP na arenie międzynarodowej. Polskie seriale, filmy fabularne czy dokumentalne znajdują tu swoich zagranicznych nadawców i dystrybutorów. Cieszą nas ogromnie wszystkie sprzedaże i coraz większe zainteresowanie naszymi formatami. W tym roku prezentujemy dwie nowości serialowe „Stulecie Winnych” i „Echo serca”, proponujemy nowości dokumentalne i fabularne. Te targi to również znakomita okazja, aby pochwalić się nowym formatem „Sanatorium miłości”, którego sukces w Polsce nie umknął uwadze analitykom badającym najnowsze trendy

- powiedziała Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP.

Telewizja Polska promuje swoje produkcje, wśród których znalazły się seriale: „Stulecie Winnych” („Our Century”), „Echo Serca” („Heartbeat”), „Drogi wolności” („Paths to Freedom”) oraz format „Sanatorium miłości”, który został bardzo dobrze przyjęty przez francuską prasę.

W ofercie Telewizji Polskiej są też filmy fabularne jak „Kamerdyner” („The Butler”) i „Ułaskawienie” („Pardon”) oraz znakomite filmy dokumentalne „Efekt motylka” czy „Wieloryb z Lorino”. Wśród nadawców, zwłaszcza z rynków azjatyckich, ogromnym zainteresowaniem cieszy się serial historyczny „Korona królów”.

Targi MIPTV to światowe święto nadawców i producentów kontentu telewizyjnego, filmowego i online, które co roku przyciąga przedstawicieli mediów z całego świata. Targi MIPTV potrwają do 11 kwietnia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...
reklama