reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ipla z kanałem Eleven Sports 4 w ofercie

dodano: 2019-04-11 12:41 | aktualizacja: 2019-04-11 13:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Ipla Eleven Sports 4 10 kwietnia br. kanał Eleven Sports 4 został dołączony do oferty internetowego serwisu Ipla. Jest on dostępny, wraz z pozostałym trzema kanałami z tej rodziny, w pakiecie Ipla Eleven Sports, który kosztuje 15 zł za 30 dni dostępu (cena nie uległa zmianie). Czy dołączenie Eleven Sports 4 do Ipli oznacza zapowiedź dołączenia tego kanału do Cyfrowego Polsatu?

Eleven Sports 4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Eleven Sports 4 wystartował 20 listopada 2017 roku. Tego samego dnia nadawca przeprowadził rebranding swoich kanałów Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra na odpowiednio Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Co istotne czwarty kanał z rodziny Eleven Sports jest dostępny drogą satelitarną tylko w ofercie platformy nc+, mimo przejęcia Eleven Sports Network przez Telewizję Polsat w maju ub.r. Dodajmy, iż początkowo wymagała tego umowa na wyłączność z nc+ obowiązująca przez pierwsze trzy miesiące od startu kanału (do 28 lutego 2018 roku).

Od uruchomienia Eleven Sports 4 minęło półtora roku i nadal nie jest on dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Za to jest obecny w ofertach wielu sieci kablowych, IPTV oraz platform internetowych. Czy następstwem wprowadzenia czwartego kanału pod szyldem Eleven Sports do Ipli, należącej przecież do Cyfrowego Polsatu, będzie dołączenie go do polsatowskiej platformy - trudno powiedzieć. Warto jednak dodać, że wszystkie kanały Eleven Sports są nadawane z transponderów platformy nc+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...
reklama