reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji wystartował kanał „Zwycięstwo”

dodano: 2019-04-11 18:07
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Pobieda 9 kwietnia br. rosyjski nadawca publiczny Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet uruchomił transmisję kanału telewizyjnego Pobieda. Od momentu startu Pobieda jest dostępny dla ponad 52 mln widzów. To prawie jedna trzecia ludności Federacji Rosyjskiej lub nieco ponad 20 mln gospodarstw domowych.

Pobieda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pobieda (Zwycięstwo) to całodobowy kanał stworzony na 74-lecie zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej (II wojna światowa). Start kanału powiązano z początkiem berlińskiej ofensywy. Kanał chroni pamięć o wojnie i łączy pokolenia.

Oferta łączy rosyjskie filmy i programy telewizyjne, klasykę radzieckiego kina wojskowego oraz filmy dokumentalne o II wojnie światowej. Nadawca zapowiada cykle własnych produkcji w oparciu o nieznane wcześniej dokumenty archiwalne i materiały. W programach wykorzystane zostaną historie weteranów, historyków, rodzinne wspomnienia uczestników akcji „Nieśmiertelny pułk” oraz odkrycia oddziałów poszukiwawczych.

Jak wyjaśnia twórca, obecnie istnieje luka w związku duchowym między pokoleniami, co prowadzi do braku dumy z historii ojczyzny wśród młodego pokolenia. Nowy kanał jest przeznaczony dla widzów w przedziale wiekowym 10-45 lat.

Pobieda nadaje za pośrednictwem satelity ABS-2A (74,7°E) w standardzie DVB-S2 dla wszystkich operatorów w Rosji i krajach WNP. 10 kwietnia br. przekaz stacji został zaszyfrowany w Irdeto.

Parametry techniczne:
ABS-2A (74,9°E)
tp. 18 (11,045 GHz, pol. H, SR: 35007, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)
Kodowanie: Irdeto 2

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama