reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma HD Austria ma 150 tys. abonentów

dodano: 2019-04-12 12:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HD Austria/satkurier.pl

HD-Austria_CAM_360px.jpg Platforma HD Austria, dostępna z pozycji orbitalnej 19,2°E, miała na koniec marca 2019 roku około 150 tys. abonentów. Jak informuje operator usługi, na wzrost liczby klientów w ciągu ostatnich kilku miesięcy wpływ miały: rozszerzanie oferty kanałów i uruchomienie aplikacji HD Austria na Smart TV.

HD Austria Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się, że przekonaliśmy ponad 150 tys. klientów w Austrii o naszym bezproblemowym, hybrydowym doświadczeniu telewizyjnym. Wynik ten wyraźnie pokazuje, że nasze połączenie linearnej i nielinearnej telewizji ze świetną jakością obrazu jest najbardziej atrakcyjną ofertą w tym segmencie i że nasz potencjał jest daleki od wyczerpania. Naszym celem na nadchodzące miesiące jest zachęcenie jeszcze większej liczby Austriaków do przeżywania najlepszych dostępnych doświadczeń telewizji satelitarnej

- powiedział Martijn van Hout, dyrektor HD Austria.

Ponadto od teraz aplikacja HD Austria jest dostępna nie tylko w ramach pakietu Kombi, ale także w pakcie HD. Innowacyjna aplikacja łączy w sobie ofertę telewizji na żywo z zaletami serwisu internetowego. Klienci z pakietem HD otrzymują ponad 70 kanałów, a klienci z pakietem Kombi nawet ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ponadto można zatrzymywać i wznawiać programy za naciśnięciem przycisku i pobierać tysiące filmów. Z aplikacji można korzystać na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie.

Aplikacja HD Austria jest dostępna na wybranych modelach Smart TV (Samsung i LG) oraz smartfonach i tabletach (iOS i Android).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

499 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama