reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma HD Austria ma 150 tys. abonentów

dodano: 2019-04-12 12:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: HD Austria/satkurier.pl

HD-Austria_CAM_360px.jpg Platforma HD Austria, dostępna z pozycji orbitalnej 19,2°E, miała na koniec marca 2019 roku około 150 tys. abonentów. Jak informuje operator usługi, na wzrost liczby klientów w ciągu ostatnich kilku miesięcy wpływ miały: rozszerzanie oferty kanałów i uruchomienie aplikacji HD Austria na Smart TV.

HD Austria Smart TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cieszymy się, że przekonaliśmy ponad 150 tys. klientów w Austrii o naszym bezproblemowym, hybrydowym doświadczeniu telewizyjnym. Wynik ten wyraźnie pokazuje, że nasze połączenie linearnej i nielinearnej telewizji ze świetną jakością obrazu jest najbardziej atrakcyjną ofertą w tym segmencie i że nasz potencjał jest daleki od wyczerpania. Naszym celem na nadchodzące miesiące jest zachęcenie jeszcze większej liczby Austriaków do przeżywania najlepszych dostępnych doświadczeń telewizji satelitarnej

- powiedział Martijn van Hout, dyrektor HD Austria.

Ponadto od teraz aplikacja HD Austria jest dostępna nie tylko w ramach pakietu Kombi, ale także w pakcie HD. Innowacyjna aplikacja łączy w sobie ofertę telewizji na żywo z zaletami serwisu internetowego. Klienci z pakietem HD otrzymują ponad 70 kanałów, a klienci z pakietem Kombi nawet ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ponadto można zatrzymywać i wznawiać programy za naciśnięciem przycisku i pobierać tysiące filmów. Z aplikacji można korzystać na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie.

Aplikacja HD Austria jest dostępna na wybranych modelach Smart TV (Samsung i LG) oraz smartfonach i tabletach (iOS i Android).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...
reklama