dodano: 2019-04-13 00:05 | aktualizacja:
2019-04-13 11:00
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Super 8 Men
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa
(więcej tutaj), Moto2
(więcej tutaj), Moto3
(więcej tutaj), MotoGP
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), boks, badminton
(więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
(więcej tutaj).
Plan emisji:
13 kwietnia (sobota)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
6:30 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn
7:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
7:00 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Chin: sesja kwalifikacyjna
8:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
8:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
10:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn
11:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
12:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - CD Alaves Vitoria
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
12:55 Eleven Sports 2,
2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - MSV Duisburg
komentuje: Sebastian Chabiniak
13:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
14:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał
14:15 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga, faza play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski
15:25 Eleven Sports 3,
Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Borussia Mönchengladbach
komentują: Julian Kowalski i Marcin Gazda
15:25 Eleven Sports 4,
Bundesliga: VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban
15:30 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: SD Huesca - FC Barcelona
komentują: Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak
16:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
16:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
17:30 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
17:30 Polsat Sport Extra,
Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - ŁKS Łódź
komentują: Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński
17:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Udinese Calcio Udine
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk
17:55 Ipla,
Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - FC Banik Ostrawa
17:55 Ipla,
SuperLega: Diatec Trentino - Kioene Padova
18:15 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 w Moguncja
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
18:25 Eleven Sports 3,
La Liga Santander: Atletico Madryt - Celta Vigo
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda
18:30 Polsat Sport News,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Excelsior Rotterdam
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:35 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
20:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 1. półfinał gry pojedynczej
20:00 Eleven Sports 2,
Nice 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
20:00 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3
20:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SS Lazio Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak
20:25 Ipla,
SuperLega: Sir Safety Perugia - Vero Volley Monza
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga, faza play-off: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
20:30 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
20:40 Polsat Sport News,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
21:10 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
21:35 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
22:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 2. półfinał gry pojedynczej
22:05 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
22:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 13 na 14 kwietnia (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
3:00 Polsat Sport Extra,
gala bokserska w Monterrey
4:00 Polsat Sport,
UFC236
4:30 Polsat Sport News,
Major League Soccer (MLS): LA Galaxy Los Angeles - Philadelphia Union Chester
14 kwietnia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
6:30 Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Chin: parada kierowców
7:07 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał
8:00 w TVP Sport i 8:05 w Eleven Sports 1,
Formuła 1, Grand Prix Chin: wyścig
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:07 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał
10:07 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej
11:07 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał
12:10 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - De Graafschap Doetinchem
12:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Cagliari Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Arka Gdynia - King Szczecin
12:55 Eleven Sports 2,
Sky Bet Championship: Wiagan Athletic FC - Norwich City FC
13:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej
13:25 Eleven Sports 4,
2. Bundesliga: FC Sankt Pauli - Arminia Bielefeld Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski
13:55 Eleven Sports 3,
La Liga Santander: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano Madryt
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda
14:30 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - PGG ROW Rybnik
14:45 Polsat Sport Extra,
Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
14:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Genoa CFC Genua
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
15:40 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto3
16:10 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - SD Eibar
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
16:10 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto2
16:40 polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie MotoGP
16:45 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:30 Polsat Sport Extra,
Super 8 Men: IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam
17:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Chievo Werona - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak
17:55 Eleven Sports 2,
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
17:55 Ipla,
Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
18:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto3
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto2
20:00 w Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Frosinone Calcio - Inter Mediolan
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn
21:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: finał gry pojedynczej
21:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie MotoGP
22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
Noc z 14 na 15 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.