reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

13-15.04 Polsat Sport: Derby Genui i Pragi oraz boks

dodano: 2019-04-13 00:05 | aktualizacja: 2019-04-13 11:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 13-14 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Super 8 Men, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, badminton oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Super 8 Men (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

13 kwietnia (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

6:30 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

7:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Chin: sesja kwalifikacyjna

8:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

8:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

10:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - CD Alaves Vitoria
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

12:55 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - MSV Duisburg
komentuje: Sebastian Chabiniak

13:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

14:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: półfinał

14:15 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Borussia Mönchengladbach
komentują: Julian Kowalski i Marcin Gazda

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban

15:30 Eleven Sports 1, La Liga Santander: SD Huesca - FC Barcelona
komentują: Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak

16:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

17:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: Grot Budowlani Łódź - Chemik Police

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - ŁKS Łódź
komentują: Tomasz Włodarczyk i Tomasz Łapiński 

17:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Udinese Calcio Udine
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk

17:55 Ipla, Fortuna: Liga: FC Viktoria Pilzno - FC Banik Ostrawa

17:55 Ipla, SuperLega: Diatec Trentino - Kioene Padova

18:15 Eleven Sports 1, Bundesliga: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 w Moguncja
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:25 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Atletico Madryt - Celta Vigo
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

18:30 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Excelsior Rotterdam

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

20:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 1. półfinał gry pojedynczej

20:00 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

20:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SS Lazio Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

20:25 Ipla, SuperLega: Sir Safety Perugia - Vero Volley Monza

20:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów

20:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo

21:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

21:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

22:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 2. półfinał gry pojedynczej

22:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

22:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 13 na 14 kwietnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Monterrey

4:00 Polsat Sport, UFC236

4:30 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): LA Galaxy Los Angeles - Philadelphia Union Chester

14 kwietnia (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Chin: parada kierowców

7:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał

8:00 w TVP Sport i 8:05 w Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Chin: wyścig

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał

10:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej

11:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Singapurze: finał

12:10 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - De Graafschap Doetinchem

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Cagliari Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arka Gdynia - King Szczecin

12:55 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Wiagan Athletic FC - Norwich City FC

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli - Arminia Bielefeld Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski

13:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano Madryt
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

14:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - PGG ROW Rybnik

14:45 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Genoa CFC Genua
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto3

16:10 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - SD Eibar
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

16:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie Moto2

16:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: rozgrzewka w klasie MotoGP

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 Polsat Sport Extra, Super 8 Men: IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Chievo Werona - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak

17:55 Eleven Sports 2, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

17:55 Ipla, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga

18:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto3

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie Moto2

20:00 w Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Inter Mediolan
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Houston: finał gry pojedynczej

21:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Ameryk: wyścig w klasie MotoGP

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 14 na 15 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

95 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama