reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majowe nowości w Telewizji WP

dodano: 2019-04-15 12:33
autor: Jan Borejko | źródło: Wirtualna Polska

WP Wirtualna Polska W maju na Telewizji WP ubawi was kolejna seria „Mistrzów kabaretu”. Ponad to zobaczycie najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie – „Top Gear” z kultowymi prowadzącymi: Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem. Na dodatek dokument o Zakładzie Karnym we Wronkach oraz Pasmo dla kobiet.

Kryminał Wronki WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mistrzowie kabaretu
Kolejna seria „Mistrzów kabaretu” bawi do łez. A to za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce! Na scenie Capitolu spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, kabarety Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Boguś Kudłek. Gościliśmy także Stanisława Tyma, Michała Czerneckiego oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej jak zawsze niezastąpiona Katarzyna Pakosińska. Pierwsze dwa premierowe odcinki zostaną wyemitowane w Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia o godz. 16.00 i 19.15.
Od 26 kwietnia o godz. 22.00
 

Top Gear
Najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie – „Top Gear” – wkracza do Telewizji WP! Emisja kultowego magazynu rozpocznie się od 14. sezonu, a premiery zaplanowano w każdą niedzielę o 22.00 (powtórki w czwartki o 20.00). Program prowadzą Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May. Widzowie zobaczą, jak James przekształca przyczepę kempingową w sterowiec. Z kolei Richard, chcąc rozwiązać problemy związane z podróżami lotniczymi, będzie ścigał maszynę lotniskową wzdłuż pasa startowego. Wielkie emocje gwarantowane!
W każdą niedzielę o godz. 22.00

Kryminał Wronki
Zakład Karny we Wronkach to największa placówka penitencjarna w Polsce. W więzieniu tym przebywają mordercy, gwałciciele, złodzieje, a także recydywiści. Pokażemy, jak za murami zakładu pod ścisłą kontrolą personelu toczy się życie tych najbardziej niebezpiecznych – wejdziemy do strefy dla więźniów psychicznie chorych i upośledzonych, będziemy obecni w czasie ich terapii uzależnień, pokażemy, jakie prace wykonują na terenie placówki. Całości dopełnią rozmowy z osadzonymi.
Od 9 maja w każdy czwartek o godz. 22.00
 

Pasmo dla kobiet
W maju środowe pasmo należy do kobiet. Panie znajdą w nim wiele interesujących i porywających dokumentów o przemianach związanych z wyglądem, seksie czy dzieciach. Szczególnie polecamy pozycje „Zabójczo perfekcyjni” oraz „Moja nowa twarz”. Do wyścigu o perfekcyjny wygląd stają coraz młodsi. Bohaterowie serii podejmują ryzykowne decyzje, które mają swoje zdrowotne konsekwencje. Nic jednak nie liczy się bardziej jak doskonały wizerunek. W kolejnej polecanej pozycji poznamy najgłośniejszych, najbardziej szokujących wyglądem i zachowaniem obywateli Wielkiej Brytanii. Wkroczymy w ich niebanalny świat.
Od 15 maja w każdą środę o godz. 22.00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 100LH grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 100LH - 100cm, do odbioru...

120 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama