reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Majowe nowości w Telewizji WP

dodano: 2019-04-15 12:33
autor: Jan Borejko | źródło: Wirtualna Polska

WP Wirtualna Polska W maju na Telewizji WP ubawi was kolejna seria „Mistrzów kabaretu”. Ponad to zobaczycie najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie – „Top Gear” z kultowymi prowadzącymi: Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem Mayem. Na dodatek dokument o Zakładzie Karnym we Wronkach oraz Pasmo dla kobiet.

Kryminał Wronki WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mistrzowie kabaretu
Kolejna seria „Mistrzów kabaretu” bawi do łez. A to za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce! Na scenie Capitolu spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, kabarety Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Boguś Kudłek. Gościliśmy także Stanisława Tyma, Michała Czerneckiego oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej jak zawsze niezastąpiona Katarzyna Pakosińska. Pierwsze dwa premierowe odcinki zostaną wyemitowane w Niedzielę Wielkanocną 21 kwietnia o godz. 16.00 i 19.15.
Od 26 kwietnia o godz. 22.00
 

Top Gear
Najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie – „Top Gear” – wkracza do Telewizji WP! Emisja kultowego magazynu rozpocznie się od 14. sezonu, a premiery zaplanowano w każdą niedzielę o 22.00 (powtórki w czwartki o 20.00). Program prowadzą Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May. Widzowie zobaczą, jak James przekształca przyczepę kempingową w sterowiec. Z kolei Richard, chcąc rozwiązać problemy związane z podróżami lotniczymi, będzie ścigał maszynę lotniskową wzdłuż pasa startowego. Wielkie emocje gwarantowane!
W każdą niedzielę o godz. 22.00

Kryminał Wronki
Zakład Karny we Wronkach to największa placówka penitencjarna w Polsce. W więzieniu tym przebywają mordercy, gwałciciele, złodzieje, a także recydywiści. Pokażemy, jak za murami zakładu pod ścisłą kontrolą personelu toczy się życie tych najbardziej niebezpiecznych – wejdziemy do strefy dla więźniów psychicznie chorych i upośledzonych, będziemy obecni w czasie ich terapii uzależnień, pokażemy, jakie prace wykonują na terenie placówki. Całości dopełnią rozmowy z osadzonymi.
Od 9 maja w każdy czwartek o godz. 22.00
 

Pasmo dla kobiet
W maju środowe pasmo należy do kobiet. Panie znajdą w nim wiele interesujących i porywających dokumentów o przemianach związanych z wyglądem, seksie czy dzieciach. Szczególnie polecamy pozycje „Zabójczo perfekcyjni” oraz „Moja nowa twarz”. Do wyścigu o perfekcyjny wygląd stają coraz młodsi. Bohaterowie serii podejmują ryzykowne decyzje, które mają swoje zdrowotne konsekwencje. Nic jednak nie liczy się bardziej jak doskonały wizerunek. W kolejnej polecanej pozycji poznamy najgłośniejszych, najbardziej szokujących wyglądem i zachowaniem obywateli Wielkiej Brytanii. Wkroczymy w ich niebanalny świat.
Od 15 maja w każdą środę o godz. 22.00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama