reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja w otwartym oknie nc+

dodano: 2019-04-15 14:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Motowizja

Motowizja HD Od 15 kwietnia do 15 maja br. Motowizja będzie dostępna w otwartym oknie platformy nc+. Kanał można oglądać w jakości HD, na pozycji 120. Na antenie fani polskiego motosportu zobaczą relacje z czołowych krajowych serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, RSMP, HRSMP, GSMP czy Puchar Polski Pit Bike SM. Widzowie będą mieli okazję śledzić zmagania podczas wyścigów F1 H2O czy NASCAR oraz oglądać nowy na antenie magazyn „Baja Raport”, premierowe odcinki programu „Motowizja Sport PL”, a także „The Inside Line – Najszybsi z najszybszych” oraz „The Fast Lane” – pozycje poświęcone Formule 1.

Oponeo Rallycross Motowizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polski motosport w Motowizji
Fani krajowego sportu motorowego zobaczą relacje z najważniejszych polskich serii, takich jak OPONEO Mistrzostwa Polski Rallycross, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy Pucharu Polski Pitbike SM. W barwach Motowizji w OPONEO Rallycross startuje wicemistrz Polski sezonów 2017 i 2018 w klasie SuperCars, Marcin Gagacki. Reprezentować Motowizję będzie również Dominika Orlik w tegorocznym Pucharze Polski PitBike SM.

Magazyny sportowe w Motowizji
Motowizja przygotowała nową propozycję programową – magazyn „Baja Raport” poświęcony rajdom terenowym. Znajdą się w nim relacje m.in.: z Pucharu Świata w Rajdach Terenowych, gdzie tytułu będzie bronił Kuba Przygoński, a także z Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Od kwietnia na antenie zobaczymy nowe odcinki programu „Motowizja Sport PL”, a w nim Polaków startujących w zawodach krajowych i zagranicznych. Nowością w Motowizji są również magazyny poświęcone Formule 1 – „The Inside Line – Najszybsi z najszybszych” oraz „The Fast Lane”. W pierwszym z nich prezentowane są najnowsze wiadomości i ciekawostki techniczne dotyczące Formuły 1, a także sylwetki kierowców. „The Fast Lane” to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie. Premierowe odcinki także w magazynie „AutoSpeed”, z którego widzowie dowiedzą się najważniejszych informacji ze świata motosportu i motoryzacji.

Znakomite serie wyścigowe
W 2019 roku do licznego grona sportów motorowych na antenie Motowizji dołączyła F1 H2O – najbardziej prestiżowa seria motorowodna na świecie z jedynym w stawce Polakiem, Bartkiem Marszałkiem. Stacja pokaże wszystkie wyścigi sezonu oraz podsumowania każdego z nich. Widzowie mogą również śledzić kolejny na antenie sezon Monster Energy NASCAR Cup Series. Tegoroczny kalendarz składa się z 36 wyścigów punktowanych, które odbywają się na przestrzeni dziesięciu miesięcy.

The Inside Line co poniedziałek, godz. 20:30, najbliższy 15.04
AutoSpeed co poniedziałek, godz. 21:30, najbliższy 15.04
Podsumowanie Grand Prix Arabii Saudyjskiej F1 H2O: 15.04, godz. 22:25
The Fast Lane co wtorek, godz. 20:30, najbliższy 16.04
Podsumowania wyścigów Monster Energy NASCAR Cup Series co wtorek, godz. 22:05, najbliższy 16.04
Baja Raport co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 18.04
Motowizja Sport PL co drugi czwartek, godz. 21:00, najbliższy 25.04
RSMP Raport: podsumowanie Rajdu Świdnicki-Krause: 3.05, godz. 20:00
Podsumowanie II rundy OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross: 11.05, godz. 19:30

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama