reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet TVN International dostępny w kolejnych krajach

dodano: 2019-04-15 15:50 | aktualizacja: 2019-04-15 17:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN

ITVN Od 15 kwietnia br. programy i seriale TVN i Discovery Polska można oglądać za granicą w 12 krajach Europy. Dostęp do pakietu TVN International na platformie player.pl rozszerzono o Francję, Niemcy, Austrię, Belgię, Włochy i sześć innych krajów Unii Europejskiej. Mieszkańcy nowo dodanych rynków mogą skorzystać z tego pakietu dzięki darmowemu dostępowi przez 15 dni, a później zakupić go w promocyjnej cenie.

Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet TVN International to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN i Discovery Polska za granicą. Obejmuje treści z kanałów ITVN, ITVN Extra i TVN24. Na widzów czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka – w tym najpopularniejsze programy TVN, takie jak kultowe już reality show „Big Brother”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej, należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

Do niedawna zagraniczna oferta programowa TVN i Discovery Polska dostępna była w sieci tylko w Wielkiej Brytanii. Od 15 kwietnia zasięg ten został znacząco poszerzony. Do listy krajów, w których jest ona osiągalna, dołączyły: Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.
 

Udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach to dla nas bardzo ważny moment, bo do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii. Teraz jest to możliwe dzięki usłudze w player.pl. W dalszych etapach będziemy poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana

– mówi Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji Discovery.

Rozwój dostępu do serwisu player.pl poza granicami kraju jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy liderem polskiego rynku legalnych serwisów OTT i cieszy nas fakt, że coraz więcej Polaków przebywających za granicą może oglądać nasze programy

– mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 zł (cena regularna to 65 zł). Co więcej, z okazji rocznicy wystartowania kanału ITVN – 29 kwietnia stacja świętować będzie swoje 15. urodziny – widzowie mogą wypróbować usługę za darmo przez okres aż 15 dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI/CI+ i 2x...

1 199 zł Więcej...
reklama