reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet TVN International dostępny w kolejnych krajach

dodano: 2019-04-15 15:50 | aktualizacja: 2019-04-15 17:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN

ITVN Od 15 kwietnia br. programy i seriale TVN i Discovery Polska można oglądać za granicą w 12 krajach Europy. Dostęp do pakietu TVN International na platformie player.pl rozszerzono o Francję, Niemcy, Austrię, Belgię, Włochy i sześć innych krajów Unii Europejskiej. Mieszkańcy nowo dodanych rynków mogą skorzystać z tego pakietu dzięki darmowemu dostępowi przez 15 dni, a później zakupić go w promocyjnej cenie.

Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet TVN International to pierwsza oferta umożliwiająca legalny i bezpośredni dostęp online do portfolio TVN i Discovery Polska za granicą. Obejmuje treści z kanałów ITVN, ITVN Extra i TVN24. Na widzów czekają wyselekcjonowane produkcje filmowo-serialowe, wiadomości i publicystyka – w tym najpopularniejsze programy TVN, takie jak kultowe już reality show „Big Brother”. Aby otrzymać dostęp do specjalnej oferty programowej, należy wykupić pakiet TVN International w serwisie OTT nadawcy – player.pl.

Do niedawna zagraniczna oferta programowa TVN i Discovery Polska dostępna była w sieci tylko w Wielkiej Brytanii. Od 15 kwietnia zasięg ten został znacząco poszerzony. Do listy krajów, w których jest ona osiągalna, dołączyły: Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.
 

Udostępnienie pakietu TVN International na kolejnych rynkach to dla nas bardzo ważny moment, bo do tej pory treści TVN i Discovery Polska w ogóle nie były dostępne na niektórych terytoriach np. w Danii, Włoszech czy Austrii. Teraz jest to możliwe dzięki usłudze w player.pl. W dalszych etapach będziemy poszerzać dostęp do pakietu o inne kraje, a usługa będzie na bieżąco rozwijana

– mówi Tomasz Parfienowicz, dyrektor działu strategii komercyjnej i międzynarodowej dystrybucji Discovery.

Rozwój dostępu do serwisu player.pl poza granicami kraju jest dla nas niezwykle ważny. Jesteśmy liderem polskiego rynku legalnych serwisów OTT i cieszy nas fakt, że coraz więcej Polaków przebywających za granicą może oglądać nasze programy

– mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Koszt pakietu TVN International w ofercie promocyjnej wynosi 50 zł (cena regularna to 65 zł). Co więcej, z okazji rocznicy wystartowania kanału ITVN – 29 kwietnia stacja świętować będzie swoje 15. urodziny – widzowie mogą wypróbować usługę za darmo przez okres aż 15 dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama