reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

20-23.04 Polsat Sport: Futbol, siatkówka i boks

dodano: 2019-04-19 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 20-22 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), żużlowy Turniej o Złoty Kask w Pile, Nice 1. Liga Żużlowa, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), żużlowy Turniej o Złoty Kask w Pile (więcej tutaj i tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

20 kwietnia (sobota)

5:10 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

12:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Parma Calcio - AC Milan Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - Anwil Włocławek

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Girona FC
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

13:00 Eleven Sports 3, 2. Bundesliga: SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Union Berlin
komentują: Michał Mitrut i Tomasz Urban

13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo, 1. półfinał gry pojedynczej: Danił Miedwiediew - Dusan Lajović

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - UC Sampdoria Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

14:45 Polsat Sport, żużel, Turniej o Złoty Kask: finał w Pile

15:00 Eleven Sports 3, Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Fortuna Düsseldorf
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Chievo Werona
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo, 2. półfinał gry pojedynczej: Fabio Fognini - Rafael Nadal

16:00 w Polsacie Sport News i w Polsacie Sport Fight oraz 20:00 w Polsacie Sport, UFC Fight Night

16:10 Eleven Sports 2, La Liga Santander: SD Eibar - Atletico Madryt
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

16:30 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
komentują: Szymon Rojek i Grzegorz Lato

18:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: FC Groningen - AFC Ajax Amsterdam

18:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - RB Lipsk
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - SD Huesca
komentuje: Michał Mitrut

19:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - Colorado Rapids Commerce City Kolorado

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: FC Barcelona - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda

20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Inter Mediolan - AS Roma Rzym
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:30 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Londynie

20:40 Ipla, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar

21:10 Polsat Sport News, „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 20 na 21 kwietnia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport, gala bokserska w Nowym Jorku

21 kwietnia (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:40 Super Polsat, „SuperLudzie” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

13:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - 1. FC Köln Kolonia
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

13:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

14:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: finał gry pojedynczej

15:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Borussia Dortmund
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

16:30 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - ADO Den Haag

16:55 Polsat Sport Extra, Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - MFK Karviná Karwina

17:45 Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Hannover 96 Hanower
komentują: Patryk Mirosławski i Mateusz Majak

19:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:40 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Valencia CF Walencja
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

21:30 Polsat Sport Extra, „Droga do finału Pucharu Francji” - magazyn

21:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): D.C. United Waszyngton - New York City FC Nowy Jork

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 21 na 22 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

22 kwietnia (poniedziałek)

5:00 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn

9:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

11:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej

12:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej

15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej

17:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń

17:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. runda gry pojedynczej

17:55 Ipla, SuperLega: półfinał fazy play-off

18:10 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Brentford FC Londyn - Leeds United FC

18:30 Polsat Sport News, SuperLega: półfinał fazy play-off

18:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Atalanta BC Bergamo

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn

20:00 Polsat Sport Fight, „Puncher Extra Time” - magazyn

20:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn

21:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 22 na 23 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama