Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Everton FC – Manchester United. Transmisja live z finału ATP World Tour Monte Carlo tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
14:45 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
12:00 Piłka nożna: La Liga: Levante UD – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
14:45 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
17:00 Piłka nożna: Premier League: Cardiff City – Liverpool FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński
16:15 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Athletic Bilbao
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF – CD Leganés
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: La Liga: Real Betis – Valencia CF
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda Eurosport 1
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 2
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Turkey: Etap 6
15:15 Kolarstwo szosowe: Amstel Gold Race: Wyścig
19:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 2 Eurosport 2
07:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Endurance World Championship, Le Mans: Wyścig
10:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Endurance World Championship, Le Mans: Wyścig
13:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Endurance World Championship, Le Mans: Wyścig
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 2
17:00 Koszykówka mężczyzn: VTB United League: Stelmet Enea BC Zielona Góra– BC Tsmoki-Minsk Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Hilton Head Island: Finał nSport+
12:00 Piłka nożna: La Liga: Levante UD – RCD Espanyol
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Imoco Volley Conegliano – Saugella Team Monza
Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Milena Sadurek Polsat Sport
14:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: Finał Polsat Sport Extra
17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – MFK Karviná
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: DC United – New York City FC
Komentarz: Tomasz Włodarczyk Polsat Sport News
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven – ADO Den Haag
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk Sportklub
14:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SKN St. Pölten – Red Bull Salzburg
Komentarz: Adam Kotleszka
19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: MoraBanc Andorra – Tecnyconta Zaragoza
Komentarz: Radosław Spiak TVP Sport
21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: Toronto Maple Leafs – Boston Bruins
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.