reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonament Plusa z HBO GO, LM UEFA w Ipli lub serwisem Tidal

dodano: 2019-04-23 12:03 | aktualizacja: 2019-04-23 12:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polkomtel

Plus HBO GO Ipla Tidal Sieć komórkowa Plus wprowadza ofertę abonamentową z trzema usługami premium do wyboru. HBO GO lub Liga Mistrzów UEFA w Ipli lub Tidal w cenie abonamentu - to nowości w ofercie Plusa dostępne od 25 kwietnia br.

Plus HBO GO Ipla Tidal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plus wprowadza nowy abonament w ofercie głosowej oraz dodaje całkowicie nową usługę, czyli serwis muzyczny Tidal. Od 25 kwietnia dostępny będzie abonament, w cenie którego można na całą długość umowy wybrać jedną z trzech usług premium. To oferta skierowana do wielbicieli filmów lub miłośników muzyki albo fanów piłki nożnej.
 

W nowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, oprócz wybranej usług, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz Internet bez końca - pakiet 24 GB, po użyciu którego można dalej korzystać z Internetu oraz wybranej usługi z prędkością 2 Mb/s. Usługi do wyboru w ramach abonamentu, to:
  • Tidal, czyli serwis umożliwiający słuchanie muzyki na życzenie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline, zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów, a także teledyski.
  • HBO GO, czyli ceniony przez widzów na całym świecie serwis online, w którym można oglądać hity filmowe i kultowe seriale na różnych platformach sprzętowych: PC, tablet, smartfon, Smart TV, dekoder.
  • Pakiet Ipla Polsat Sport Premium, czyli na żywo i w wysokiej jakości wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA oraz związane z nimi specjalne programy: przed- i pomeczowe studia z dogłębnymi analizami i komentarzami ekspertów.

Nowe warianty abonamentów pojawią się także w ofercie Plusa dla Firm. Oferta głosowa za 70 zł netto z nielimitowanymi usługami otrzyma dwa razy większy pakiet internetowy 30 GB oraz wyższą prędkość po jego wykorzystaniu pozwalająca na korzystanie z Internetu (2 Mb/s), a w cenie abonamentu przez całą jego długość dostępne są po aktywacji wszystkie usługi dodatkowe: Doradca biznesowy, Serwis urządzenia, Centralka Firmy, Prawnik oraz Bezpieczny Internet.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 10m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5...

100 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

399 zł Więcej...
reklama