Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu La Liga w 4K:Getafe CF – Real Madryt. Transmisje live z WTA World Tour Stuttgart tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
21:30 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Korona Kielce
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski CANAL+ Sport 2
16:30 Golf: European Tour, Rabat: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
21:30 Piłka nożna: La Liga: Getafe CF – Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Now
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: Savino Del Bene Scandicci – Igor Gorgonzola Novara
Komentarz: Gabriel Waliszko, Milena Sadurek Eleven Sports 1
19:30 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Rayo Vallecano
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
20:30 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 3
20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzóe EHF: HC Vardar – MOL-Pick Szeged Eleven Sports 4
19:30 Piłka nożna: La Liga: Sevilla FC – Rayo Vallecano
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 6
14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata, Sheffield: Dzień 6 Eurosport 2
14:00 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps: Etap 4
20:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Komentarz: Tomasz Lach, Radosław Majdan Golf Channel
21:30 Golf: PGA Tour, Avondale: 1. runda nSport+
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Orlen Wisła Płock
Komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 3. runda
13:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 3. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 3. runda
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów Polsat Sport Extra
17:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona: 3. runda
20:45 Piłka nożna: Eredivisie: Willem II – PSV Eindhoven
Komentarz: Piotr Przybysz Polsat Sport News
16:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Azimut Modena – Sir Safety Perugia