reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

320 operatorów z usługami Jambox

dodano: 2019-04-23 15:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

Jambox Od początku roku spółka SGT, operator telewizji Jambox, podpisała umowy z 20 operatorami ISP w Polsce. Tym samym usługi Jambox oferuje już 320 partnerów firmy. - Doskonała dynamika rozwoju to efekt synergii z nowym głównym akcjonariuszem spółki - informuje SGT.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
20 nowych operatorów oznacza jeszcze większy zasięg usług Jambox - telewizja, telefonia komórkowa i LTE - w Polsce. Dotychczas, by świadczyć usługi telewizyjne SGT, operator musiał doprowadzić do abonenta łącze światłowodowe. Niedawno wprowadzona usługa Jambox lajt dała możliwość współpracy również operatorom, którzy oferują swoim klientom głównie technologię radiową. Nowi partnerzy SGT działają, poza dużymi miastami, m.in. w miejscowościach takich jak Sośnicowice, Małogoszcz, Żurawica, Tuchola, Żuromin czy Stopnica.
 

Świetna dynamika rozwoju SGT i tak szybki przyrost liczby nowych operatorów ISP to efekt synergii z nowym głównym akcjonariuszem spółki, Vectrą. Zachęcam wszystkich operatorów do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, ponieważ jest zdecydowanie najlepsza w dwunastoletniej historii SGT

- mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT.

Jak informuje operator, nowa oferta SGT - Plus, to zupełnie nowe, bogatsze pakiety, dostępne w korzystniejszych cenach od dotychczasowych. To także rozszerzona usługa Jambox online, czyli telewizja na tablecie i smartfonie, która w nowej ofercie obejmuje 120 kanałów z możliwością oglądania poza domem oraz kanały w jakości 4K.

Telewizję Jambox wybrało już blisko 65 tys. abonentów, podaje SGT.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...
reklama