reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

320 operatorów z usługami Jambox

dodano: 2019-04-23 15:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

Jambox Od początku roku spółka SGT, operator telewizji Jambox, podpisała umowy z 20 operatorami ISP w Polsce. Tym samym usługi Jambox oferuje już 320 partnerów firmy. - Doskonała dynamika rozwoju to efekt synergii z nowym głównym akcjonariuszem spółki - informuje SGT.

Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
20 nowych operatorów oznacza jeszcze większy zasięg usług Jambox - telewizja, telefonia komórkowa i LTE - w Polsce. Dotychczas, by świadczyć usługi telewizyjne SGT, operator musiał doprowadzić do abonenta łącze światłowodowe. Niedawno wprowadzona usługa Jambox lajt dała możliwość współpracy również operatorom, którzy oferują swoim klientom głównie technologię radiową. Nowi partnerzy SGT działają, poza dużymi miastami, m.in. w miejscowościach takich jak Sośnicowice, Małogoszcz, Żurawica, Tuchola, Żuromin czy Stopnica.
 

Świetna dynamika rozwoju SGT i tak szybki przyrost liczby nowych operatorów ISP to efekt synergii z nowym głównym akcjonariuszem spółki, Vectrą. Zachęcam wszystkich operatorów do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, ponieważ jest zdecydowanie najlepsza w dwunastoletniej historii SGT

- mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT.

Jak informuje operator, nowa oferta SGT - Plus, to zupełnie nowe, bogatsze pakiety, dostępne w korzystniejszych cenach od dotychczasowych. To także rozszerzona usługa Jambox online, czyli telewizja na tablecie i smartfonie, która w nowej ofercie obejmuje 120 kanałów z możliwością oglądania poza domem oraz kanały w jakości 4K.

Telewizję Jambox wybrało już blisko 65 tys. abonentów, podaje SGT.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama