reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Internet 1 Gb/s dla wszystkich w zasięgu Orange Światłowodu

dodano: 2019-04-25 12:24 | aktualizacja: 2019-04-25 16:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska

Orange Światłowód 1 Gb/s Jak informuje operator, wszyscy, którzy mieszkają w zasięgu Orange Światłowodu, mogą już korzystać z internetu o prędkości 1 Gb/s. Dotychczas ten superszybki internet był dostępny tylko dla mieszkańców 76 gmin, w których rynek szerokopasmowego internetu został zderegulowany przez UKE. Obecnie oferta o prędkości do 1 Gb/s jest już dostępna wszędzie tam, gdzie Orange wybudował sieć światłowodową – dla ponad 3,5 mln gospodarstw domowych.

Orange Światłowód 1 Gb/s


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszyscy klienci, którzy już korzystają z Orange Światłowodu, mogą przyspieszyć swój internet do 1 Gb/s w dowolnym momencie trwania umowy.

Orange Światłowód można kupić wraz ze Smart WiFi. Usługa ta działa w oparciu o modem FunBox 3.0 oraz urządzenie Smart Wi-Fi Box. Łączy się ono bezprzewodowo z modemem i wzmacnia sygnał Wi-Fi. Oba urządzenia monitorują jakość połączeń Wi-Fi w domowej sieci i płynnie przełączają sprzęty, z których korzystają domownicy do tego punktu dostępu, który w danym miejscu zapewnia lepsze parametry transmisji. Dzięki temu, poruszając się po domu, nie trzeba ręcznie wyszukiwać sieci Wi-Fi, by skorzystać z szybszego internetu.

Orange Światłowód w opcji 1 Gb/s można kupić jako samodzielną usługę (przy umowie na 24 miesiące abonament wynosi 69,99 zł/mc przez pierwsze 12 miesięcy, a później 99,99 zł/mc) lub w pakiecie Orange Love – wraz z telewizją, usługami mobilnymi czy telefonem domowym.

Do wyboru są:
  • Orange Love Mini, składający się z dwóch usług: internetu, w tym Orange Światłowodu ze Smart Wi-Fi i abonamentu komórkowego z 5 GB internetu.
  • Orange Love Standard – pakiet łączący cztery najpopularniejsze usługi: telewizję z 104 kanałami, w tym 55 HD, internet domowy, w tym Orange Światłowód ze Smart Wi-Fi, telefon stacjonarny i abonament komórkowy z 5 GB internetu.
  • Orange Love Extra to internet domowy, 168 kanałów telewizji, (m.in. pakiet Eleven, pakiet Polsat, pakiet Multi+), w tym 100 w jakości HD, biblioteka treści w jakości 4K, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).
  • Orange Love Premium oferuje internet domowy, w tym Orange Światłowód wraz ze Smart Wi-Fi, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV Go oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują dostęp do m.in. pakietu Eleven, pakietu Polsat oraz wszystkich kanałów Canal+. W abonamencie komórkowym klienci otrzymują internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...