reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

27-29.04 Polsat Sport: Puchar Francji, derby i finały

dodano: 2019-04-27 04:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 27-28 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Liga Młodzieżowa UEFA (UEFA Youth League), Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), Coupe de France, Formuła 1, Formuła 2, Nice 1. Liga Żużlowa, rallycross, Konfrontacja Sztuk Walki (KSW), Ultimate Fighting Championship (UFC), triathlon, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Liga Młodzieżowa UEFA  (UEFA Youth League) (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Coupe de France (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), Konfrontacja Sztuk Walki (KSW) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

27 kwietnia (sobota)

5:30 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

7:00 Eleven Sports 1, „#ElevenF1” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 1. wyścig

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: 3. sesja treningowa
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

12:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Athletic Bilbao - Club Deportivo Alavés Vitoria
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:55 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona
komentuje: Patryk Mirosławski

13:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. półfinał gry pojedynczej

14:00 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Budapeszcie: 1. półfinał gry pojedynczej

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: sesja kwalifikacyjna

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Empoli FC
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

15:00 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 2. półfinał gry pojedynczej

15:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Budapeszcie: 2. półfinał gry pojedynczej

16:10 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Valladolid
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

16:55 Ipla, Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec

17:00 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron Virtu Warta Zawiercie

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa

17:30 Eleven Sports 3, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Cagliari Calcio
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

17:30 w Canal+, 17:55 w Eleven Sports 2 i 18:30 w Canal+ 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ćwierćfinał: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball Paryż
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 2) oraz Robert Skrzyński i Michał Matysik (w Canal+ i w Canal+ 1)

17:50 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series na Bermudach: wyścig mężczyzn

18:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:25 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Club Deportivo Leganés - Celta Vigo
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

19:00 w Polsacie Sport Fight oraz 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport, Konfrontacja Sztuk Walki 48 (KSW48) w Lublinie

20:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:50 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series na Bermudach: wyścig kobiet

21:00 Polsat Sport Extra, Coupe de France, finał: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 27 na 28 kwietnia (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Atlanta United FC - Colorado Rapids Commerce City Kolorado

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

4:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

28 kwietnia (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:10 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 2. wyścig

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Frosinone Calcio - SSC Napoli Neapol
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

12:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

12:55 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Leeds United FC - Aston Villa FC Birmingham

13:10 w Eleven Sports 1 i 14:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół (w Eleven Sports 1)

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: 1. FC Union Berlin - Hamburger SV Hamburg
komentuje: Patryk Mirosławski

13:30 Ipla, tenis ziemny, turniej ATP w Budapeszcie: finał gry pojedynczej

14:00 Polsat Sport News, rallycross: World RX Katalonii

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów

14:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Chievo Werona - Parma Calcio
komentuje: Michał Mitrut

15:20 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

15:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Urban

15:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: finał gry pojedynczej

16:10 Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Getafe CF
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SS Lazio Rzym
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

17:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

17:50 Polsat Sport Premium 1, Liga Młodzieżowa UEFA (UEFA Youth League): finał

18:00 Polsat Sport News, SuperLega, faza play-off: Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena

19:45 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: PGE FKS Stal Mielec - Chrobry Głogów

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AC Milan Mediolan
komentują: Mateusz Święcicki i Tomasz Zieliński

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Real Madryt CF
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

21:30 Polsat Sport Extra, Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders FC - Los Angeles FC

22:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 28 na 29 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama