reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Likwidacja anten satelitarnych w Mińsku

dodano: 2019-04-27 13:51 | aktualizacja: 2019-04-27 21:00
autor: RO | źródło: telesputnik.ru/euroradio.fm

demontaż anten satelitarnych w Mińsku Na jednej z głównych ulic stolicy Białorusi trwa demontaż anten satelitarnych. Robotnicy na rozkaz władz miasta ściągają anteny z elewacji budynków przy ulicy Włodarskiego. Prace są przeprowadzane tylko na niektórych ważniejszych ulicach w centrum miasta i zabudowaniach zabytkowych. źródło foto: euroradio.fm

https://euroradio.fm/sites/default/files/styles/gallery_main_watermark/public/article/miniatures/201
demontaż anten satelitarnych w Mińsku


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Anteny satelitarne są demontowane na ulicach ruchliwych, ponieważ psują wygląd i elewację budynków oraz ogólny wygląd miasta. Dlatego Komitet Wykonawczy miasta Mińska zdecydował o zdjęciu wszystkich anten. Najpierw wydano nakaz właścicielom, aby zrobili to sami – jak wiadomo, z reguły te anteny były zainstalowane bez zezwolenia. Tak więc, jeśli obywatele nie podejmują działań, wtedy sami zaczynamy działać

– wyjaśnił sektor mieszkaniowy rejonu leninowskiego w stolicy Białorusi.

Przedstawiciele władz miasta podkreślili, że decyzja o demontażu dotyczy tylko ulic prowadzących do głównych alei i przejść. Anteny nie będą zdejmowane w miejscach, gdzie ruchu nie ma.

Robotnicy dodają, że anteny są usuwane w ramach przygotowań do Igrzysk Europejskich 2019, które odbędą się od 21 do 30 czerwca 2019 r.. Interesujące jest to, ze legalnie założone anteny nie są nawet dotykane.

Już w lutym br. podczas spotkania Mińskiego Komitetu Wykonawczego zdecydowano, że anteny satelitarne i klimatyzatory nie powinny zniekształcać elewacji budynków na ulicach centralnych Mińska.

W październiku 2017 r. informowano o rozbiórce stolicy Turkmenistanu z anten satelitarnych. Demontaż w Aszchabadzie wykonano bez ostrzeżenia, a w niektórych przypadkach – podczas nieobecności ich właścicieli.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama