reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Giro d’Italia 2019 na żywo w Eurosporcie

dodano: 2019-05-06 21:37 | aktualizacja: 2019-05-06 22:04
autor: Jan Borejko | źródło: Eurosport

Giro-Italia-Eurosport-2019-kolarstwo-360px.jpg Uwagę fanów kolarstwa na pewno przyciągnie Giro d'Italia, który odbędzie się od 11 maja do 2 czerwca 2019. Eurosport ma towarzyszyć Giro d'Italia na wszystkich platformach, pokazując na żywo wszystkie 21 etapów włoskiego Touru w telewizji Eurosport 1.

Giro-Italia-Eurosport-2019-kolarstwo-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Po przejęciu większości udziałów Eurosportu przez Discovery w styczniu, Eurosport i Global Cycling Network (GCN) po raz pierwszy będą współpracować podczas dużej trasy wyścigu. Fani kolarstwa mogą spodziewać się oferty 360° na wszystkich platformach Eurosportu - od wyścigów na żywo po analizę na linii mety - cyfrowo, online lub w telewizji.

Emir Osmanbegovic, SVP Sports Content & Production w Eurosporcie, powiedział:

- Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy jeszcze bardziej wzmocnić naszą wspaniałą wiedzę na temat jazdy na rowerze i wyjątkową wiedzę o Giro d'Italia, dzięki wspaniałemu zespołowi GCN. Ponieważ fani kolarstwa są niesamowicie namiętni i chcą wiedzieć wszystko o swoim sporcie. Dlatego oferujemy pełne wsparcie dla 360° wrażeń na wszystkich 21 etapach. 


W 30-minutowych audycjach „Giro Extra” Eurosport na żywo podsumuje wydarzenia po wyścigach i przeanalizuje decydujące momenty z peletonu. Raporty Eurosportu zostaną wzbogacone o dodatkowe treści od zespołu GCN.

Giro d’Italia 2019 ma przebiegać w 21 etapach na ponad 3500 km z Bolonii do Werony. Decyzja o końcowym zwycięstwie będzie dopiero w ciężkim ostatnim tygodniu. Będą spektakularne etapy górskie na przełęczy Gavia i legendarnym Mortirolo. 

Start do jazdy indywidualnej w Bolonii już 11 maja o godz. 16:40 w Eurosporcie 1.

12 maja od godz. 13:25 na Eurosporcie 1 start etapu Bolonia - Fucecchio.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama